2733
2739
عنوان

منم دلم ميخواد به عشقم برسم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 88 پست
عزیزم باید خیلی تلاش. کنه نگران. حرف بابات نباش پدرمنم وفتی شنید گفت. ما دختر نداریم. حق نداره پاشو ...

عزيزم قدرپدرت روبدون

من بابام اصلا ذزه اي اينطوري نيست متاسفانه

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم قدرپدرت روبدون من بابام اصلا ذزه اي اينطوري نيست متاسفانه

پدرمن فکر می‌کرد شوهرم بخاطر پول ما اومده جلو ولی. وقتی شنید ک خودش چجوری داره برا زندگیمون. تلاش میکنه کلا صد درجه نظرش عوض شد و. اینکه دید منم واقعا دوسش دارم من. جرات نداشتم بگم من میخامش ولی. خودش فهمید 

2728
قربونت 😘انشالا تاپیک ازدواجمون 😁

ايشالاايشالا

ي ني ني سايتو ميتركونم باتاپيك بالاخره به عشقم رسيدم

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
وا این حرفا چیه مگه زندگی با کلک زدن زندگیه! بعدم مردی که سر حرفش نمونه مرد نیست کسی هم که مرد نباشه ...

دختر پسر میدونند بهم هم دروغ نگفتن فقط سر خونواده ها شیره مالیده شده همین😐درست نیست سه سال دوست بمونند اول اینکه ممکن خواه ناخواه وارد رابطه گناه بشن بعدم ممکن پسرع لذتش ببره کم کم سیر بشه بره یا این وسط بهم بخوره میدونی  چون رابطه سفت و محکم نیس احتمالا بهم ریختنش ۸۰ درصده! نمونهاش زیاد دیدیم  طرف ۷ سال عاشق بوده یهو رفته همین زن و شوهراهم اکر اسمشون تو شناسنامه هم نبود ممکن بود بارها بهن خورده بود😐پس  نامزد بشن بهتره! حداقل محکم کاری  میشه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2740
دختر پسر میدونند بهم هم دروغ نگفتن فقط سر خونواده ها شیره مالیده شده همین😐درست نیست سه سال دوست بمو ...

سر خانواده شیره مالیدن درسته؟ اگه پس فردا پسره گفت تو همونی که سر بابات شیره مالیدی پس سر منم شیره میمالی چی؟ کی فرداشو دیده و ازش خبر داره؟ اینکه پسره یاد بگیره سر بابای دختره شیره بماله بخاطر خواسته هاش کم چیزیه؟ دختری که بگه بیا سر بابام شیره بمالیم تا بهم برسیم جایگاه و احترامی نخواهد داشت در آینده احترام به خانواده مهم تر از احترام به اون فرد هست چون در ناخود آگاهش میگه تو خانواده اینا احترام و سر حرف موندن چندان مهم نیست

درضمن کسی که رفتنی باشه بعد ازدواج هم میتونه بری کسی هم که موندنی باشه ۱۵ سالم میمونه آدمی که قراره بره همون بهتر که قبل ازدواج بره

چقدر سطحی نگاه میکنید به مسئله به این مهمی

کاش میشد بشی🖤💔
سر خانواده شیره مالیدن درسته؟ اگه پس فردا پسره گفت تو همونی که سر بابات شیره مالیدی پس سر منم شیره م ...

سطحی فک‌نکنمیکنم فقط طرز فکرمون باهم متفاوته شما زیاوی بزرگش کردی!!  به من باشه این رابطه دو تموم میکنم نمیزادم به سه سال بکشه میگم برو هر وقت تونستی بیا پای این روابط موندن ضرر ولی جن اسی میخاد برسه و باباش گفته شش ماه من گفتم بهشون بگید شش ماه بعد راه بیان حالا انگار سر چی شیر مالیدن😐 بخای نخاین چند سال اینده هم همبنه با این وضع مملکت نه کار هست نه میشه ازدواج کرد...

سطحی فک‌نکنمیکنم فقط طرز فکرمون باهم متفاوته شما زیاوی بزرگش کردی!!  به من باشه این رابطه دو تم ...

بگه برو هرموقع اوکی شدی فرق داره تا اینکه با شیره مالیدن سر بزرگتراشون بهم برسن اگه قراره اینجوری بهم برسن کلا نرسن بهم خیلی بهتره به هرحال من از تجربه چندین نفر اینا رو گفتم آدم اگه هر بی احترامی هم به بزرگترش بکنه باید توی زندگی نشون بده که اون بزرگ تر بیش از حد قابل احترامه بخاطر چیزایی که اینجا نمیگنجه گفتنش

کاش میشد بشی🖤💔
بگه برو هرموقع اوکی شدی فرق داره تا اینکه با شیره مالیدن سر بزرگتراشون بهم برسن اگه قراره اینجوری به ...

عزیزم  من  هحتی بگه اوک شدیم میزاریم پای شیره مالیدن چون تکلیف تو این جامعه مشخصه

😐😐😐😐😐

چته

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎