2737
2739
عنوان

منم دلم ميخواد به عشقم برسم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 88 پست
خب  با مادرت حرف بزن با بابات در میون بذاره تا بیان فقط نشون کرده هم باشین تا تقریبا رسمی بشه ، ...

مامان ندارم عزيزم

چيزي نيست بگم خودشون خواستن بيان ولي نذاشتم

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
هعي خدا

منم باید دو سال صب کنم فقط درس اون تموم شه پنج سال دیگ هم درس خودم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات .چندسالته عشقت چند سالشه شغلش چیه 😍

دعواممم نكني ها هم سنيمم

درس داره ميخونه و مغازه اجاره اي داره اما فروش انچناني نداره

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
منم باید دو سال صب کنم فقط درس اون تموم شه پنج سال دیگ هم درس خودم

مشكل مالي هم داريد يافقط درسه؟

2731
دعواممم نكني ها هم سنيمم درس داره ميخونه و مغازه اجاره اي داره اما فروش انچناني نداره

ووووی تو واقعا منی

ما هم هم سنیم 😔

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
مشكل مالي هم داريد يافقط درسه؟

هر دووووو 

2738
عه وا چه جالب

بخدا من دیشب تا صب گریه میکردم

تک تک اینارو با دل جونم کشیدم 😪

الان یادش می افتم دلم میخاد از ته دلم گریه کنم بگم خدااااایااااا شکرتتتتتتتتتتت که ب شوهرم دادی ک نزاشتی کم بیاره بگم خدایا خیلییییییی اقایی😓😓😓😓😓

خدا بیامرزه🌷🌷خب چرا نذاشتی اینطوری اذیت میشی ناز میکنیااا😉

نه به خدا به بابام گفتم گفت خيلي بد جوابمو داد گفت گم شه هروقت خونه خريد بياد من دختر نميدم چندسال عقد بمونه

اگه ميومدن مطمئنا بابام بد رفتاري ميكرد

عشقمم گفت اگه يك بار ببينم به پدر ومادرم توهين بشه قيد همه چي رو ميزنم😔

2706