2733
2734
وا این چه حرفیه هرروز‌میشه لذت برد با رقص‌اعنگ اواز تفریح عشق هرچی من تا ۲۷ سالگی یه دیوانه بودم ...

یعنی چی دیوانه بودی؟ بهم میگی از خودت؟ چند وقت دیگه تولدمه خیلی حس بدی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب تو ک ایتجوری هستی و دیشبم چندتا تاپیک فان و بامزه ازت دیدم، چرا اولش هی پیر پیر کردی؟😄

😂خب من فوبیای پیری دارم فوبیای زشت شدن با افزایش سن و بارداری

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
یعنی چی دیوانه بودی؟ بهم میگی از خودت؟ چند وقت دیگه تولدمه خیلی حس بدی دارم

ینی یه عصبی دوقطبی سگ‌اخلاق سرد کینه ای خشن متنفر ار دنیای وحشی و خشن سیگاری بودم

و الان نقطه مقابلشم تو اوج لذت

2731
شکم ترک میخوره نواحی خاص سیاه میشه شکم پوستش شل میشه اندام چربی میاره کلا بارداری صدمه میزنه با ...

نه من زیاد دیدم خانومایی ک‌چون مراقبن، اینجوری نمیشن. حتمی نیست. بعد هم من ازون زاویه نگا نکردم🤔حس میکنم جوونی ب احساس ادم و توانایی جسم ادم مربوطه. اگه فقط بگم دل، اشتباهه. مهمه ک تن بتونه پا ب مای دل بیاد. ولی تن هم فقط ظاهر نیس. اخه دقت کنی حتی در دلربایی های زنانه هم بیشتر از  زیبایی، روحیه شخص تاثیر میذاره. گاهی یه دختر سی ساله شیطون  جذاب تر از یه دختر زیبای ۲۰ ساله است

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2740
خب همین‌دیگه این قضیه منو عصبی میکنه که یروزی زیبایی کذشته رو نداشته باشم

ای جان 

عزیزم همه چی زیبایی نیست 

اینو جدی عرض میکنم 

من بانویی هستم که در ظاهرم واقعا زیبایی ندارم ولی واقعا آرزوم بوده که زیبا باشم ، کدوم بانویی رو دیدید که تمایل به زیبا بودن نداشته باشه ولی باور بفرمایید این موضوع اصلا آزارم نداده و اعتماد به نفسم رو پایین نیاورده 

من خیلی خیلی بانوی قوی هستم و این برای من مزیته

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
نه من زیاد دیدم خانومایی ک‌چون مراقبن، اینجوری نمیشن. حتمی نیست. بعد هم من ازون زاویه نگا نکردم🤔حس ...

اره دلبری به روحیه اس که خوب بلدمش😂

بهرحال دلم‌نمیخاد پیر شم‌دیکه

ینی یه عصبی دوقطبی سگ‌اخلاق سرد کینه ای خشن متنفر ار دنیای وحشی و خشن سیگاری بودم و الان نقطه مقابل ...

منم تا ۲۶ افسرده شدید بودم ولی خوب شدم و تازه کم کم حس میکنم دارم خودم و پیدا میکنم واسه همینه میگم اصلا جوونی نکردم:( تو چی شد تغییر کردی

منم تا ۲۶ افسرده شدید بودم ولی خوب شدم و تازه کم کم حس میکنم دارم خودم و پیدا میکنم واسه همینه میگم ...

با ۲ نفر اشنا شدم زندگیمو تغییر دادن

یکی‌روانشناس

یکی‌بمب انرژی و روحیه و شادی

امضامو ببین‌ذوانشتاسمه😁

و البته اراده خودم

با ۲ نفر اشنا شدم زندگیمو تغییر دادن یکی‌روانشناس یکی‌بمب انرژی و روحیه و شادی امضامو ببین‌ذوانشت ...

امضامو ببین‌ذوانشتاسمه این جملتو نفهمیدم چی نوشتی؟ خیلی خوشحالم برات ایشالا از این به بعد و میترکونی

2706