2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کم انرژیت مثبت کن. افسرده میشیا. هی بگی بگی. از یه سنی با شوهرت حس میکتید پیرید و در زندکی میبندی ...

فعلا که خیلی شادم و خوشحال

بقول سارا تا مادر نشدیم با ورزش میتونیم بجنگیم مقابل پیری

اطراف من هرکی زایید پوکید

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2731
فعلا که خیلی شادم و خوشحال بقول سارا تا مادر نشدیم با ورزش میتونیم بجنگیم مقابل پیری اطراف من هرکی ...

مطمین باش بعد از زاییدن هم‌ نمیپوکی😉 من وقتی ازدواح کردم دوست نداستم زودی بچه بیارم. و حس میکردم بچه جلوی رشد و ... خودم‌میگیره.‌نمیذاره لذت زندکی ببرم. ولی  وقتی یکبار تجربه کردم، اگرچه ب سرانجام نهایی نرسید و الان بچه ندارم، دارم بال بال میزنم.‌حس میکنم مادر ک میشی، از اول تازه کیلومترت صفر میکنی. از نو با بچه ت متولد میشی

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
من ۲۸ سالمه ولی مثل ۱۸ ساله هام🥺 پز نمیدم بخدا  اصلا دوست ندارم بچه سال یا به اصلاح بیبی فیس ...

منم ۲۸ ام منم بیبی فیسم ولی خیلی حس بدی دارم که ۲ سال دیگه میشم ۳۰ واقعه چیزی از دوران جوونی باقی نمونده

2738
اره ولی اخه دیگه چیزیم از دوران جوونیم نمونده

وا این چه حرفیه

هرروز‌میشه لذت برد

با رقص‌اعنگ اواز تفریح عشق هرچی

من تا ۲۷ سالگی یه دیوانه بودم رسما

یساله دارم تو‌اوج لذت زندگی‌میکنم

فعلا که خیلی شادم و خوشحال بقول سارا تا مادر نشدیم با ورزش میتونیم بجنگیم مقابل پیری اطراف من هرکی ...

راستی مجردی یا متاهل؟ چندسالته. 

وا این چه حرفیه هرروز‌میشه لذت برد با رقص‌اعنگ اواز تفریح عشق هرچی من تا ۲۷ سالگی یه دیوانه بودم ...

خوب تو ک ایتجوری هستی و دیشبم چندتا تاپیک فان و بامزه ازت دیدم، چرا اولش هی پیر پیر کردی؟😄

مطمین باش بعد از زاییدن هم‌ نمیپوکی😉 من وقتی ازدواح کردم دوست نداستم زودی بچه بیارم. و حس میکردم بچ ...

شکم ترک میخوره

نواحی خاص سیاه میشه

شکم پوستش شل میشه

اندام چربی میاره

کلا بارداری صدمه میزنه

با ورزشمیشه دذستش کرد ولی خب سخته بهرحال اسیبش هست

2706