2733
2734

باردارم ۲۱ هفتمه

امروز اکو قلب بودم چند روزه زیر دلم درد میکنه دکتر گفت دهانه رحمت خوبه اما به خاطر انقباضا آمپول و شیاف داد

به بدبختی آمپول و گیر آوردم و زدم

اما هنوز وقتی دراز میکشم یا میخوام بلند شم زیر دلم سمت راست درد میگیره😭

من زدم 

هرهفته ی دونه از اول بارداری تا آخر بارداری

عزیزم نگران نباش آمپولای خوبی هستن 

سعی کن فقط استراحت نسبی داشته باشی

ان شاالله فسقلی سر وقت خودش میاد نگران نباش

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همون پرژسترونه ؟

آره

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

تازه  تو ک خارجیشو زدی چ بهتر

دکتر  من گفت ایرانیشم عالیه اسمش همولایفه واقعا هم واس من عالی بودن

تازه  تو ک خارجیشو زدی چ بهتر دکتر  من گفت ایرانیشم عالیه اسمش همولایفه واقعا هم واس م ...

من الان نگرانم چرا دردم فرقی نکرد حتی بدتر شده

حالت عادی درد ندارم وقتی میخوابم یا میخوام بلند شم

شما هم درد داشتی بعد تزریق؟

از کسی که با سرویکس 21 به آخر بارداری رسونده بشنو این استرسی که تو داری مثل زدن آمپول فشار به خودت میمونه 

هر چقدر استرس بیشتری به خودت بدی به زایمان زودرس سلام می‌کنی 

هیچی نیست همه چیز طبیعیه انقباضت تموم شده درد هات منظم نیست موقع حرکت و بلند شدن درد داری و وقتی استراحت می‌کنی خوب میشی این یعنی وضعیت نرماله اجازه بده آمپول کار خودشو بکنه با استرس کار دست خودت نده 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳