2058
2047
عنوان

کیست مویی

63 بازدید | 4 پست

سلام.

کیست مویی دارم و آبسه کرده رفتم دکتر گفت چند روز ک مرهم سیاه استفاده کنی خودش سر باز میکنه و خوب میشه اما سر باز نکرد😣😣دوباره رفتم پیشش گفت بیا مطب واست تخلیه اش کنم 

خیلی دردناکه حتی همون پماد بهش میخوره از درد میمیرم 😬😬حالا میترسم بی حس نکنه 

حالا کسایی ک تجربه دارن بی حس میکنن یا نه ؟؟ تخلیه اش خیلی دردناکه؟؟؟

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

دوستم هم کیست داره میگه درد شدید دارم گفته عمل باید بشه ...

پر از آرامش خدای خوبم💚نگهدار منه خدای خوبم💚سپردم ب خودش دیگه ارومم❤اگر غمگین بشم😢خدا رو دارم:-)بیکس و تنها بشم 😞خدا رو دارم ...✌....اونقدر قوی باش ک بتونی رها کنی ،،،و اونقدر صبور باش تا بتونی منتظر چیزی باشی  ک لایقشی.. سال 97اینجا خواننده خاموش بودم دوتا  کاربریم تعلیق شد ...قشنگ با اخلاق های نی نی سایتها آشنا هستم ...و خیلی از خانما مهربون کمکم کردن همیشه براشون دعا میکنم ..😍💚❤

من داشتم خیلی بزرگ و دردناک بود و حتی خون ازش مییومد 

من 1 ماه نمک که عفونت رو میکشه زدم خوب شد تقریبا 

بعدش رفتم دکتر ی قرص آنتی بیوتیک و ی پماد داد گفت نیازی به عمل نیست خیلی کوچیکه 😶

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

عمل کنی امکان عودش هست بازم 

2 ماه باید مراقبت کنی چون بخیه نمی زنن اذیت میشی 

با طب سنتی درمان کن

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2059