1920
1924
عنوان

کیست مویی

56 بازدید | 4 پست

سلام.

کیست مویی دارم و آبسه کرده رفتم دکتر گفت چند روز ک مرهم سیاه استفاده کنی خودش سر باز میکنه و خوب میشه اما سر باز نکرد😣😣دوباره رفتم پیشش گفت بیا مطب واست تخلیه اش کنم 

خیلی دردناکه حتی همون پماد بهش میخوره از درد میمیرم 😬😬حالا میترسم بی حس نکنه 

حالا کسایی ک تجربه دارن بی حس میکنن یا نه ؟؟ تخلیه اش خیلی دردناکه؟؟؟

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

دوستم هم کیست داره میگه درد شدید دارم گفته عمل باید بشه ...

هم خواننده خاموش بودم هم سه تا کاربریم الکی الکی ترکید نمیدونم چرا هرچی فکر میکنم چ حرفی زدم یادم نیس ...و قشنگ با اخلاق های نی نی سایتیا آشنای دارم ..بعضی ها واقعا مهربون هستن من خیلی چیزها از اینجا یاد گرفتم ..و خیلی از خانمای مهربون کمکم کردن ...اینجا خانه دوم من هست ..وقتی دلم پر باشه میام اینجا درد دل میکنم ..

من داشتم خیلی بزرگ و دردناک بود و حتی خون ازش مییومد 

من 1 ماه نمک که عفونت رو میکشه زدم خوب شد تقریبا 

بعدش رفتم دکتر ی قرص آنتی بیوتیک و ی پماد داد گفت نیازی به عمل نیست خیلی کوچیکه 😶

دخترای شهریوری پرنسس به دنیا میان😌🍃و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 👑ادمای موفق بچه پررو هایی هستن که روی شکست رو کم میکنن😜عزیزانی که توهین می کنید من جوابی بهتون نمیدم! تنها دلیلشم اینه که آرامشم رو دوست دارم😉🐚فمینیسم♀️✌️آرمی💜🎧

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

عمل کنی امکان عودش هست بازم 

2 ماه باید مراقبت کنی چون بخیه نمی زنن اذیت میشی 

با طب سنتی درمان کن

دخترای شهریوری پرنسس به دنیا میان😌🍃و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 👑ادمای موفق بچه پررو هایی هستن که روی شکست رو کم میکنن😜عزیزانی که توهین می کنید من جوابی بهتون نمیدم! تنها دلیلشم اینه که آرامشم رو دوست دارم😉🐚فمینیسم♀️✌️آرمی💜🎧
1922