2737
2734
عنوان

خانما چکار کنم بچه شوهرم به درس خوندن علاقه نشون بده😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 126 پست
بزارش کلاس اول یا پیش دبستانی که خوندن نوشتن یاد بگیره این بچه همش با دلسوزی معلما قبول شده چیزی یاد ...

آخه ۱۲ سالشه چطوری بزارمش پیش دبستانی قبول نمیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين بچه رو هيچكس نگفته بايد بره كار درماني؟

مشاوره فقط گفته بود باید یه سال اینو ببرین هفته ای دو جلسه روانپزشک دارو بهش بدن ولی شوهرم پول نداد ببرمش 

2731
مشاوره فقط گفته بود باید یه سال اینو ببرین هفته ای دو جلسه روانپزشک دارو بهش بدن ولی شوهرم پول نداد ...

عزيزم اين بچه ميتونه خوب صحبت كنه؟؟؟ تو جمع ميتونه نظر بده؟

میشه برای حاجتم امن یجیب بخونی🙏🏻❤️
خوب اختلال داره تحصیلات شوهرت چقدره؟ اگر ارث برده باشه از شوهرت بنظرم جدا شو شرایطشو داری؟ 

شوهرم دیپلم تجربی داره، عموهای بچه هم همشون لیسانس دارن فقط شوهرم میگفت دو تا از دایی های بچه اش همینطوری عین بچش هیچی یاد نگرفتن ولی مامان بچه هم دیپلم داره

2740
خساست خیلی سخته .... ولی یه نکته رو بدون نسبت به آدمای خسیس باید قاطع باشی و عواقب هزینه نکردنشون رو ...

میدونی چیه شوهرم فقط به فکر تریاک سیگارشه هیچی واسش مهم نیست فقط خواسته های خودش واسه خودش مهمه 

خب معلم خصوصی واسش بگیر یا کلاس اول بنویسش اگه شده نهضت سوادآموزی

آخه مشکل این وسط شوهرمه خمون وقتی هم که بچه وش میرفت مدرسه تا این بچه از مدرسه میومد میگرفت بچش رو میبرد سرکار با خودش تا غروب تو مغازه حتی یکی دو روز در هفته میگفت نرو مدرسه میبردش مغازه واسه که پول کارگر نده الانم هر روز صبح تا شب این بچل رو میبره مغازه با خودش یکسره شوهرم کار رو خراب میکنه همش به فکر خودشه 

مفصله گفتنش ولی مردی ک زنشو طلاق میده تمام خاطرات وتجربیات خوب واولی زندگیشو بااون تجربه کرده وبعداز ...

درست میگی 

به خدا خودمم به این موضوع خیلی فکر کردم

خیلی چیزا براش ممکنه لذت بخش نباشه چون بار دومه

طفل بچه از پدر شانس نیاورده این پدر فقط بلده زن عوض کنه و هیچ قدمی برای پسرش بر نمیداره و حتی پسرش رو دکتر نمیبره تف بهش

پول واسه زن گرفتن و زن طلاق دادن خرج میکنه واسه درمان جیگرگوشه ش نه!!

🥰
عزيزم اين بچه ميتونه خوب صحبت كنه؟؟؟ تو جمع ميتونه نظر بده؟

آره ولی چون سواد نداره بعضی کلمات سخت رو تلفظش رو قشنگ نمیدونه کج و کوله میگه مثلا به شناسنامه میگه سناشنامه یا به کبریت میگه کربیت ولی نظرشو میگه منتهی اعتماد به نفسش پایین هست چون تا میاد حرف بزنه و تو یه چیزی نظر بده شوهرم بهش میتوپه و فهش میده به بچش میگه تو گ و ه نخور لا شی ز ر نزن هر چی دهنش میاد به بچش میگه اون حرف تو دهنش خشک میشه شوهرم وقت نمیزاره واسه بچش تازه من و بچش هم با هم حرف میزنیم مثلا اگه شوهرم اخبار گوش بده به ما میگه خفه شین هیس

2706