2733
2734

یه ساله به خواسته خودش ترک تحصیل کرده البته این داستان سر دراز دارد

این بچه دو سال کلاس اول رو میخونه تو حین درگیری های طلاق پدرش با زن بابای قبلیش تو اون دو سال هیچی یاد نمیگیره معلمها نمره بهش میدن وقتی من میشم زنه باباش که از درسش که به این شدت ضعیفه خبر نداشتم و دوم که ثبت نامش میکنیم هر چقدر باهاش درس کار میکردم هیچی یاد نمیگرفت هر هفته مدرسه منو میخواست آخر بردم مشاوره بچه رو اونجا گفتن این بچه مشکل نقص توجه داره باید ببرین روانپزشک یه شهر دیگه اینجا روانپزشک نداره و شوهرم همکاری نکرد چون باید یه سال هر هفته یکی دو جلسه پول روانپزشک میداد

خلاصه سال دومم بهش نمره دادن و رفت سوم که اون سال مردودش کردن شوهرم گفت دیگه نمیخواد بره مدرسه تا اینکه من باز یواشکی بچه رو بردم ثبت نامش کردم اما حتی نمیتونست حروف الفبا یاد بگیره دیگه دو سه ماه رفت ترک تحصیل کرد 

ولی من نگرانم آخه حتی سواد خواندن و نوشتن هم نداره😞😞😞

این بچه افسرده هس چون میگی که تودعواهای خانوادگی بوده اینو میگم خصوصاکه از مادرش دوره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اختلال نقص توجه و تمرکز اختلالیه ک با دارو و رفتار درمانی قابل درمانه 

حتما ببریدش مشاور خوب یا روانپزشک و جلساتو ادامه بدید بعد ک خوب شد ببریدش مدرسه با صلاح دید مشاور و روانپزشک

ی سوال دارم ازتون ربطی به تایپیکتون نداره همسرتون که طلاق گرفته شما الان اززندگی باهاش راضی هستید ؟ ...

منم دختر مجرد بودم با مرد زن طلاق داده ازدواج کردم ولی راضی نیستم اگه به گذشته برگردم این اشتباهو نمیکنم