2737
2739
عنوان

خانما چکار کنم بچه شوهرم به درس خوندن علاقه نشون بده😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 126 پست
خدایی بود من نخوابم باورت می شه دودل بودم تو برای من ی فرشته بودی واقعا می گم ازبس سختی کشیدم امشب خ ...

ببین شوهرمن بچه داره با ما زندگی میکنه به خدایی ک میپرستیش ازجون ودل مایه واسش میزارم ولی قدرمونمیدونه وهمه جا ازم بدمیگه بااینکه فقط۵سالشه.. ببین تا ارنج دستتو عسل کنی بزاری دهنش آخرش تمام دنیا بهت میگن زن‌بابا فکرنکن مادر فرض

ت میکننااااااا نه ازاین خبرا نیست... اینقدبراش خوبی میکنی هیچکس حتی خودش حتی شوهرت یه ممنون بهت نمیگن، فقط کافیه یه داد سرش بزنی اونوقت همه واست پیغوم میفرستن ولعنتت میکنن.. ازقدیم گفتن فرزند کسی نمیکندفرزندی گر طوق طلا به گردنش برکندی..

من ۴ساله تواین زندگی ام وهربار ک با پوست وگوشت و استخونم زجرکشیدم خودموبابت انتخاب احساساتیم سرزنش کردم حتی پدرومادرمم سرزنش میکنم ک چرا به زوررر جلومونگرفتن.. شوهرم  ادم بدی نیست خوبه دوسش دارم اما همیشه گذشتش جزعی اززندگیمونه وهیچوقت فراموش‌شدنی نیست حتی اگه نخواین بازم اسم وخاطرات همسرسابق وسط زندگیتونه مخصوصااگر پای بچه شون وسط باشه اونوقت پل ارتباطی زن ومرد تااخرعمر قطع‌شدنی نیست اونوقت توام مجبوری عین من وسط این ماجراها بی گناه بسوزی وبسوزی وبسوزی..خیلی سخته 

خدایا شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سوال دارم ازتون ربطی به تایپیکتون نداره همسرتون که طلاق گرفته شما الان اززندگی باهاش راضی هستید ؟ ...

ببخشید دخالت میکنم. اما اونی که زنشو طلاق داده ترسش از دادگاه و طلاق ریخته مخصوصآ اگه از زیر مهریه در رفته باشه اون دیگه گرگِ بارون دیدس. و دوم اینکه اصلآ اصلآ به درد شما نمیخوره اگه شما مجرد و دوشیزه هستین. این اتفاق برا خالم افتاد و بعد از چندسال با یه بچه طلاق گرفت و دلی شکسته. لطفا همسطح خودتونو پیدا کنید. مجرد با مجرد....مطلقه با مطلقه خوشبخت باشید

نه راضی نیستم کلا خسیسه

ببین من امسال دخترم کلاس اولیه کار با خمیر و نوشتن توی نمک رو خیلی دوس داره...اینو امتحان کن....

خمیر رو میتونی تو گوگل سرچ کنی و خونگی خودت درست کنی (با آرد و نمک و آب درست میشه) بعد بدی دستش هم باهاش بازی کنه و هم باهاش حروف رو درست کنه

یا میتونی یه مقدار آرد یا نمک بریزی کف سینی بهش بدی باهاش شکل حروف رو بکشه و بازی کنه و کلمه باهاشون بسازه

ولی چون ۱۲ سالشه خیلی کارتون سخته چون واقعا سن حساسیه ...روانپزشک های تلفنی هم هستند...ان شالله خدا کمکتون کنه

2728
داریم منتهی باید شوهرم سرویس بگیره این خسیس حتی لباسم واسه بچش نمیخره عموهای بچه میخرن سر و لباس&nbs ...

خساست خیلی سخته .... ولی یه نکته رو بدون نسبت به آدمای خسیس باید قاطع باشی و عواقب هزینه نکردنشون رو بگی و نشون بدی که اگر هزینه نکنن بعدا چقدر ضرر باید بپردازن ..چند برابر ... البته قاطع عصبانی نه .‌‌‌...نشون بدی که زورت میاد اون ضرر کنه چند برابر و پشتش هستی و راضی به ضرر بیشترش نیستی ...

مرنج و مرنجان
ببین شوهرمن بچه داره با ما زندگی میکنه به خدایی ک میپرستیش ازجون ودل مایه واسش میزارم ولی قدرمونمیدو ...

ممنون به خاطر این که خوب راهنمائیم کردی دعات می کنم عزبزم 😙😙

2738
دلیل اینکه ناراضی هستین از ازدواج با مردی که زنشو طلاق داد

مفصله گفتنش ولی مردی ک زنشو طلاق میده تمام خاطرات وتجربیات خوب واولی زندگیشو بااون تجربه کرده وبعدازاون همش میشه تکرار... مثلاخیلی چیزایی که منو خوشحال میکرد و ارزوم بود برای اون خاطره بود و شوقی برای انجامش نداشت .. مثلا گرفتنه عکس سرمجلسی آلبوم تالار و.....// همشو قبلاتجریه کرده .... خیلی چیزاهست ک گفتنشون یه عمرزمان میبره 

خدایا شکرت شکرت شکرت
خب من بیوه ام ه هرگز با مطلقه ازدواج نمی کنم 

فکر کردم مجردید. بنظرم یه بار با دلتون تصمیم گرفتین اینبار بزارید کسی که از بیرونِ گوود نگاه میکنه وضعیت رو بسنجه. مطمئن باش مادرت خوشبختیتو میخواد و اینکه عاقلانه تر تصمیم میگیره. اخه آدم عاشق چشم و گوشش بسته میشه