2733
2739
عنوان

خانما چکار کنم بچه شوهرم به درس خوندن علاقه نشون بده😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 126 پست
منم دختر مجرد بودم با مرد زن طلاق داده ازدواج کردم ولی راضی نیستم اگه به گذشته برگردم این اشتباهو نم ...

منم مثل تو😔😔هرروز میگم ایکاش بیدارمیشدم ومیدیدم هممممه این اتفاقها یه خواب بوده ومن مجردم 😭😭😭 خیلی سخته مثل کابوس میمونه ک بدنت سنگین شده وتوان بیدارشدن ازش رونداری😔 توروبه امام حسین توروبقران این اشتباه ما رو تکرارنکنین اللخصوص اگرمجردین و اللخصووووووووصصص اگه طرف بچه داره.. 

خدایا شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه وضعیت درسیش خیلی خرابه هیچی یاد نمیگیره نمیدونم چطوری بهش یاد بدم خودشم علاقه نشون نمیده کار رو ...

الان تو اینستا و اینترنت پر از کلیپ های اموزشیه

شاید سر شوق اومد.

بهش روحیه بده

اون احتمالا افسرده است و در کنار افسردگیش اعتماد به نفسشم به لطف اطرافیان نابود شده

تا میتونی کمکش کن .دعواش نکن موقع درس خوندن 

حوصله کن کلیپ آموزشی جایزه و...

الهی بمیرم برای اون بکه و ناراحت نشو لعنت به همسرت که با زندگیش اینجوری کرده این بچه رو ببرید روانشن ...

مامانش ازدواج کرده میگن از زندگی جدیدش یه پسر و یه دختر داره مادرش فامیل مادرشوهرمه 

من ۴۲ ولی اصلا بهم نمیاد هرکی منو می بینه می گه نهایت ۳۱ ولی انقدر اذیت شدم سختی کشیدم که ازخودم متن ...

اره ولی دیگه پشیمون نشو ،چون دیگه گذشته ها گذشته ،به نظرم دخترت ازدواج کنه بعد تو ازدواج کن ،چون که دخترت بزرگه ،و به ناپدری نمیشه اعتماد کرد ،مگر اینکه دخترت بمونه پیش مادرت زندگی کنه

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️
مامانش ازدواج کرده میگن از زندگی جدیدش یه پسر و یه دختر داره مادرش فامیل مادرشوهرمه 

😐😐خدا مادرش رو لعنت کنه این بچه گناهش چیه حتی سگم در قبال بچه هاش احساس مسئولیت داره😞😞😞

2738
قبلا میگفتن مدرسه عادس نمیتونه بره اما الان کلاس سومه هم ساز میزنه هم تو رشته های ورزشی نیمچه استعدا ...

خیلی خوبه شوهر خاک بر سر من که یه قرونم خرج نمیکنه

طرفت بچه داره؟؟؟ اگه بچه داره نکن نکن نکن نکن نکنننننن بقران پشیمون میشی

خدایی بود من نخوابم باورت می شه دودل بودم تو برای من ی فرشته بودی واقعا می گم ازبس سختی کشیدم امشب خیلیییی با خدا حرف زدم گفتم ی راهی جلوم بزار ی نشونی بهم نشون بده تا اومدم این تاپیک ممنونم ازت عزیزم 😚

اره ولی دیگه پشیمون نشو ،چون دیگه گذشته ها گذشته ،به نظرم دخترت ازدواج کنه بعد تو ازدواج کن ،چون که ...

نه فعلا پشیمون شدم ازخدا خواستم آدمش بیاد برام  اول دخترم برام مهم تره جونو عمرمه

2706