2737
2739
عنوان

سختی های بعد از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 5178 بازدید | 126 پست
من مشاور بهم گفت بازم بهت خیانت میکنه چون شخصیت مرزی داشت .گفت بمون ولی بی بچه و این یعنی غیرمستقیم ...

قطعا خیانت میکنه، ولی هر کاری با صبر و تلاش شاید به ثمر بشینه

قطعا خیانت میکنه، ولی هر کاری با صبر و تلاش شاید به ثمر بشینه

به قیمت از دست دادن سلامتی خودم.استرس مزمن داشتم هر چی هم به دستور روانپزشک قرص مصرف می کردم فایده ای نداشت و گفت باید شوهرت بیاد برای درمان و هیچ وقت حاضر نشد که بیاد پیش روانپزشک و میگفت تو روانی هستی که چند ساله داری قرص میخوری.منم به خاطر خیانتاش اینجور شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم خانم ها دردناک ترین رفتار را خیانت شوهر میدونن، همین باعث عصبی شدن و تصمیمات داغتری از طرف زن می شود. در حالیکه شاید با خونسردی و گفتگوی منطقی بتوان کنار اومد که از جدایی بهتر باشه

گفتم خانم ها دردناک ترین رفتار را خیانت شوهر میدونن، همین باعث عصبی شدن و تصمیمات داغتری از طرف زن م ...

شما ازدواج کردی؟؟خیلی راحت از حرف زدن صحبت می کنید.چند بار ببخشم چند بار نادیده بگیرم. منم ۲ مورد اول رو بخشیدم و در طول زندگی باهاش از۳مورد دیگه هم مطلع شدم و داشتم داغون میشدم بعد از تصمیم قطعی برای جدایی از خیلیای دیگه هم شنیدم که به اونها هم پیام میداده

2728
گفتم خانم ها دردناک ترین رفتار را خیانت شوهر میدونن، همین باعث عصبی شدن و تصمیمات داغتری از طرف زن م ...

اگه زن خیانت کنه، مردا چکار میکنن؟؟

صحبت میکنن؟؟!!!

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی
نه خوشحالم از اینکه شجاعت طلاق رو داشتم و تونستم جدا بشم.امیدوارم درک کنید که این چرا ؟چرا باید سرنو ...

سرنوشت رو فراموش کن خواهر من، ما با انتخاب‌هامون زندگی می‌کنیم و هیچ اشکالی نداره اگر در انتخابی اشتباه کنیم. وقتی اشکال داره که با اصرار روی انتخاب غلط‌مون بمونیم.