2733
2734
عنوان

سختی های بعد از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 5178 بازدید | 126 پست

نکته ای بیشتر خانم ها بهش توجه نمیکنن اینه که جنس مرد با زن متفاوته ، خیانت برای زن اخر خطه ولی برای خیلی از مردا عادی و تنوع داره، اگه ما بتونیم درست مدیریتش کنیم  بیشتر مردا دست برمیدارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکته ای بیشتر خانم ها بهش توجه نمیکنن اینه که جنس مرد با زن متفاوته ، خیانت برای زن اخر خطه ولی برای ...

چطور مدیریت کنیم؟  کسی که ذاتش پلید باشه هر چقدر هم محبت کنی و کنترل کنی بازم کار خودش رو میکنه

2731
چطور مدیریت کنیم؟  کسی که ذاتش پلید باشه هر چقدر هم محبت کنی و کنترل کنی بازم کار خودش رو میکنه

خوب میدونید که مردا از این کار لذت میبرن، چاره ای نداریم یا جدایی یا صبر کردن

2738
روشنگری براش از تلخ بودن اینجور ارتباط های نا سالم و اینکه از نظر عاطفی و ... بیشتر بهش توجه کنی و ک ...

به خدا که من تمام این راه ها رو امتحان کردم وقتی زیربار خیانتاش نمی رفت و دست میکشید رو قرآن و باز هم با وقاحت هر چه تمام تر به دیگران پیام میداد .

به خدا که من تمام این راه ها رو امتحان کردم وقتی زیربار خیانتاش نمی رفت و دست میکشید رو قرآن و باز ه ...

کسی که عادت به چیزی کرده فکر میکنی به راحتی کنارش میزاره باید خیلی تلاش کرد

کسی که عادت به چیزی کرده فکر میکنی به راحتی کنارش میزاره باید خیلی تلاش کرد

من مشاور بهم گفت بازم بهت خیانت میکنه چون شخصیت مرزی داشت .گفت بمون ولی بی بچه و این یعنی غیرمستقیم گفت طلاق

2706