2737
2734
عنوان

سختی های بعد از طلاق

5178 بازدید | 126 پست

دوستان ۱۰ ماه از طلاقم گذشته ولی هنوز باهاش کنار نیومدم و خاطرات ۸ سال زندگی رژه میره جلو چشمام. همش میگم کاش خیانت نمی کرد و جدا نمی شدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا.. چ قد سخت بنظرت در چ حدی بودی؟ ایا قابل بخشش بود؟ دوسداشتی توضیح بدع

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
2738

منم پشیمونم از طلاق. یک سال و نیمه. روزای سختی داشتم قبل طلاق.چون نقش کلفت رو داشتم اما بعد طلاق اطرافیان خیلی اذیتم میکنن. یه روزی خیلی توصیه به طلاق میکردم اما الان پشیمونم.

خیلی سخته مخصوصا خیانت انشاالله خدا به دلت صبر بده بچه نداشتی؟

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
2706