2733
2734
عنوان

بیاید راجب بورس و سرمایه اتون ارومتون کنم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 142 پست
شما ازش بخواه شماره کاربری و رمز عبوری که با کارگزاری که برات ترید کرده رو بده و بعد خودت برو ببین ب ...

کد همه چی رو گوشی من میاد من براشون میفرستم.گوشی خودم هوشمند نیس.با گوشی شوهرم هم نمیخوام برم.نمیدونه پول دارم .میگم بعدا تونستم گوشی بخرم و بزنم گوشی خودم متوجه میشم چقد خرید کردن؟

دنیا نیرزد ک پریشان کنی  دلی را  
اگه بديم و سرماه ي سود ثابت بده مثلا ده درصد.،بعد ميگه سود و زيانش رو خودش بكشه ميگه اگه منفى هم بش ...

چقددد سادع ااین اون با حسابتون عرضه اولیه هارو میخرههه خیلییی قشنگگ سود میکنه از تک تک حسابتون میخره وای ساده نباشین خودتون یاد بگیرین عرضخ اولیه هارو بگیرین سودتون بیشتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کد همه چی رو گوشی من میاد من براشون میفرستم.گوشی خودم هوشمند نیس.با گوشی شوهرم هم نمیخوام برم.نمیدون ...

آره میشه اسم کارگزاری که برا شماست رو بدون و نرم افزاری که باهاش معامله میکنه .و نام کاربری و رمز عبور.

طعم شیرین مادر بودن 💝💝💝💝خدایا شکرت
2728
باشه تو باور نکن ولی منو بدون من ۳سال ب پولم اصلا دست نمیزنم

عزیز دلم هر چی داشته باشیم ۳ سال دیگه چند برابر شده

کاغذ a4 تو ۳ سال از بسته ای ۱۷ تومن رسید به بسته ای ۱۱۰

هایمای صد تومنی شد نزدیک یه میلیارد

چقددد سادع ااین اون با حسابتون عرضه اولیه هارو میخرههه خیلییی قشنگگ سود میکنه از تک تک حسابتون میخره ...

ميگم وقتى علم ي چيزى رو نداريم ريسك نكنيم ،از پارسال ٥٠تومن بانك داشتيم ماهى٨٠٠سود ميدادن كه قسط وام خودشو هم رد نميكرد الان اي آقا ميگه ماهى ٥ميدم

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️
اینهمه سال پول راکد بمونه تو بورس؟ اتفاقا سودو اونا بردن پولو کشیدن بیرون ارز یا طلا یا ملک خریدن& ...

بله اونا۳سال پولاشونو تو بورش گذاشتن نتیجه سهامداریشونم دیدن🙂🙂منم جدیدم میزارم تا۳سال دیگ بعدش میفروشم قشنگ

2740
من سهمهای بزرگ و ...گرفتم تا۳سال دیگ هم دست نمیزنم

سهم رو نمیگم منظورم سرمایه گذاری های دیگس، شما هم بیشتر احتیاط کن چون رشد دو سال اخیر بورس بی سابقه بود و البته خیلیش هم برگشت، ممکنه دیگه اصلا همچین رشدی نداشته باشه 

آره میشه اسم کارگزاری که برا شماست رو بدون و نرم افزاری که باهاش معامله میکنه .و نام کاربری و رمز عب ...

ممنون عزیزم. اره همه اینا رو نوشتم.اصلا قراره گوشی خریدم بزنن گوشی خودم مدیریت کنم.فقط میخواستم ببینم میشه فهمید چقد خریدن.مرسی جواب دادین

دنیا نیرزد ک پریشان کنی  دلی را  
بله اونا۳سال پولاشونو تو بورش گذاشتن نتیجه سهامداریشونم دیدن🙂🙂منم جدیدم میزارم تا۳سال دیگ بعدش میف ...

بستگی داره تا ۳ سال دیگه هم این موج گرونی باشه یا نه

یه بار قبلا هم این اتفاق برا بورس افتاده بود

رشید عجیبی کرد و سال ۹۲ ریزش عجیب تری کرد که بعضیا سهاما تا سال ۹۷ هم ب قیمت قبل ریزششون نرسیدن

عزیز دلم هر چی داشته باشیم ۳ سال دیگه چند برابر شده کاغذ a4 تو ۳ سال از بسته ای ۱۷ تومن رسید به بست ...

بورس بازدهی تره و ۳سال دیگ ک همه چی چندبرابرشده اون سهمایی ک گرفتیم ۱۰۰برابر تر از بقیه میشه میخواین باور کنین یا نکنین دیگ دست خودتونه بقیه راه

2706