2737
2739
عنوان

بیاید راجب بورس و سرمایه اتون ارومتون کنم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 142 پست
بنظرتون بده  یه میلیون فقط بزارم توبورس؟

چراا بدهه ۱میلیون ب این کمی طرف ۱۰۰میلیون میزاره بورس🙂🙂

۱میلیون تو کف کف بگیرر حالشو ببر پس فردا شمایی ک نقدی برنده ای تو کف میخوای بگیریا

چراا بدهه ۱میلیون ب این کمی طرف ۱۰۰میلیون میزاره بورس🙂🙂 ۱میلیون تو کف کف بگیرر حالشو ببر پس فردا ...

تا گوساله گاو شود.....🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا گوساله گاو شود.....🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

خوب عزیزم با یک تومن متاسفانه الان چیزی نمیشه بخری..

گوساله هم الان کم کمش ۲۰-۳۰ میلیون پولشه شاید هم بیشتر...☺

کاش بشه کاری کنی که به هرحال یه سودی بهت بده هرچند طول بکشه! بهتر از اینه که دستت بمونه خرج بشه..‌

منظورم این نیستش که ببری تو بورس ها، چون دوست ندارم با راهنمایی اشتباهم کسی ضرری ببینه، چون نه پیشگو هستم نه میدونم چه خواهد شد یه کاری که فک میکنی درسته انجام بده...موفق باشی

آنچه اعتبار انسان را تعیین می کند وجدان اوست، نه امضای او !
2731
سال ۹۷ پراید ۴۵بود من وام گرقتم اون موقع موافق نیستم با حزفات اینک ارزش پولمون حفظ میشه مگ‌نخوندی پ ...

اوایل ۹۷ ، ۲۰ میلیون بود منظورم قبل گرونیا

دقیقا یادمه چون اون زمونا هم برادرشوهرم پراید گرفت هم خودم ماشین عوض میکردم قیمت دقیق یادمه

اوایل ۹۷ ، ۲۰ میلیون بود منظورم قبل گرونیا

دقیقا یادمه چون اون زمونا هم برادرشوهرم پراید گرفت هم خودم ماشین عوض میکردم قیمت دقیق یادمه

بعدشم منظورت اگ از سهام مس فملی باشه ک رشد از ۲میلیون ب ۲میلیارد نشده تو ۴سال به هیچ وجه

شایدم سهام خاصی ک از طرف شرکتشون دادن بوده شایدم شایعه است

تو اطرافم ک بورس بازای حرفه ای هستن هرکسی بیشترین سودی ک کرده پولش ۱۰ برابر شده

همه بازارا رشد میکنن و تقریبا ب یه اندازه چه طلا و چه بورس چ بقیه چیزا

بورس بدیش اینه با روان آدم بازی میکنه

فقط ریال دستتون نگه ندارید باید یه چیزی تبدیل بشه

اگ پولتون زیاده ملک و اگ کمه طلا بهترین گزینه است

اوایل ۹۷ ، ۲۰ میلیون بود منظورم قبل گرونیا دقیقا یادمه چون اون زمونا هم برادرشوهرم پراید گرفت هم خو ...

ببین وقتی ما طلا میخریم تا۱سال نگهش میداریم ولی بورس هرکس سهم میگیره همش نگاه میکنه من اصل حرفم اینع وقتی چیزی میاری بورس مثل ملک باید صبر کنی بره بالا هرچیزی صبر داره ن اینک ۲ماه شده ناامید شی

میشه لطف کنی بگی چقدر گذاشتی بیت کویین و در نهایت چقدر سود کردی؟و اینکه از چقدر میشه تو بیت کویین پو ...

شما هر چقدر بخوای می تونی سرمایه گذاری کنی.من حدود ۷۰ تومن داشتم.الان حدود ۲۳۰ تومن شده.

الان نمی دونم خرید بیت کوین درسته یا نه چون الان بیت کوین در بالاترین قیمت این دو ساله و معلوم نیست بالاتر هم میره یل نه.

اما من کاری به پولم ندارم،چون واسه آینده خریدم نه واسه کوتاه مدت.

2738