2737
2739
عنوان

تورو خدا بیاید کمک

127 بازدید | 10 پست

لطفا اگه میدونید ج بدید

کسی ک کنکور و قبول شده اگر مصاحبه فرهنگیان و قبول نشه چی میشه؟؟باید چیکار کنه،دوباره باید کنکور بده؟؟

من کنکورمو قبول میشم💛من میتونم💚باید بتونم🤍

بله باید دوباره کنکور بده🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

زمان کنکور من این ‌شکلی بود که افراد درکنار این رشته‌هایی که مصاحبه داشت و قبولی 100درصد نبود یه رشته دیگه توی یه دانشگاه دیگه هم قبول میشدن. درصورت قبولی توی مصاحبه اون یکی رشته خود به خود لغو میشد. 

2740
خب انتخاب های دیگ کن تا قبول شب اگر رتبت خوب باشه قبولی تو مصاحبه هیچی نداره

انتخاب های دیگه یعنی پی چه گزینه هایی هستن؟همش فرهنگیان؟

من کنکورمو قبول میشم💛من میتونم💚باید بتونم🤍
چرا اخه😭😭

مثل اینه که شما انتخاب رشته نکنین بعد سال بعد بخواین بدون کنکور دادن انتخاب رشته بکنین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫