2737
2734
عنوان

بنظرتون من اشتباه کردم؟

119 بازدید | 22 پست

سلام من با یه اقایی در ارتباطم  چند ماهه باهمیم اما همش با قهر و آشتی همراه بوده هیچ وقتم خودشو مقصر نمیدونه حتی اگه مقصر باشه یه بار بهش گفتم من گل خیلی دوست دارم برگشت بهم گفت برو با کسی که خرجت کنه برات گل بخره خیلی بهم برخورد و الان چند روزه باهم حرف نمیزنیم خیلی تو ذوقم خورد  

وا 

چند سالتونه هر دوتا

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاخدا😐😐😐😐خاک تو سر عنش

این عتیقه ها رو از کجا میدا میکنید خدایی!

2742

ولش کن. خیلی راحت

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2740

چن سالتونه؟؟؟! 

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

چه پررو واقعا چه جوري اينهمه بي احترامي رو تحمل مي كنيد؟!

هرچند من نه شمارو ميشناسم ولي نه اون آقارو و اتفاق هايي كه بينتون افتاده ولي معتقدم پسري كه قبل به دست آوردنت هرچي دلش خواست بگه بعد به دست آوردنت هركاري دلش بخواد مي كنه 

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2706