2777
2789
عنوان

چرا انقد بعضیا تو سایت بیشعورن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 44 پست
میفهممت عزیزم طرف تاپیک زده همین الان ک دوس پسرم برام نت میخره منم گفتم ادم سر نت خودشو کوچیک نمیک ...

اون ک دیگه واقعا خوددرگیره

مثلا تور کردن ی پسر ک فقط دنبال سواستفادس کار سختیه ک اسمشو گذاشته رسیدن دست ب گوشت😐😐😑

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا این بیماریه که کل دنیا دارن میگیرن  انگار سازندش بودی بعضیا واقعا درک نمیکنن

سطح شعورش در همین حد بوده دیگه....ولی اولش ناراحت شدم بعدش خیلی خندیدم بهش😂😂😂

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
میفهممت عزیزم طرف تاپیک زده همین الان ک دوس پسرم برام نت میخره منم گفتم ادم سر نت خودشو کوچیک نمیک ...

از کسی که بخاطر نت انقد ذوق میکنه و هدف از رل زدن اینه دیگه بیشتر از این توقع نداشته باش

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
حالشون ک صددرصد خوش نیست ولی این ک بقیرو آزار میدن بده

آخه گلم بعضیا مریضن با آزار دادن و سرکار گذاشتن مردم خوشحال میشن😐🙄

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

عشقم من ی سوال بپرسم درمورد امضات

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
از کسی که بخاطر نت انقد ذوق میکنه و هدف از رل زدن اینه دیگه بیشتر از این توقع نداشته باش

توقع ک ندارم من فقط نگرانم براش چون اون الان سر نت اونجوری میکنه پس فردا با چیزای بزرگتر ابروی خودشو زیرسوال میبره و گند میزنه به غرور خودش

أحب نفسي في أي إصدار
2801