2410
2553

ی تاپیک زده بود ی نفر گفت بیاین عکسمو بزارم نزدیک ب ی ساعت هزار نفر گفتن کو تا صفحه۴ رفت جلو بعددر کمال پررویی گفت سرکاری بود بعد ایموجی خنده گذاشت

یا داستان دروغ الکی پر انرژی منفی میگین روح و روان مردمو میریزین بهم

چرا انقد سطح شعورتون پایینه؟؟؟مثلا چی میشه اگه مسخره بازیارو در بیارین؟؟؟؟یا مثلا تاپیک میزنم درباره اینکه کرونا گرفتم و سوال دارم ی نفر بهم فش میده و هرچی لایق خودشه میگه در حالی ک گفتم پدرم داروسازی کار میکنه و مبتلا شده منم ازش گرفتم

متاسفم براتون ک جامعه رو ب گند میکشید

و دلم برای اطرافیانتون میسوزه.....

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐

عزیزدلم عزیزم متاسفانه ادمای مریص تو جامعه کم میستن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم

افرادی که بیماری روانی دارن(توهین نیستا واقعا واقعا بیمارن)شاخ و دم ندارن که

تو همین لابلای اجتماع خودشونو نشون میدن

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
عزیزدلم عزیزم متاسفانه ادمای مریص تو جامعه کم میستن

متاسفانه همینان ک جلوی پیشرفت جامعه رو گرفتن و گند زدن ب فرهنگ و شعور😔

عزیزم افرادی که بیماری روانی دارن(توهین نیستا واقعا واقعا بیمارن)شاخ و دم ندارن که تو همین لابلای ...

واقعا جای تاسف داره حیف اسم آدم ک رو ایناس

2714

عزیزم از این افراد دورو برمون هم زیادن ولی اینجا چون کسی کسیو نمیشناسه خودشونو نشون میدن مریضن واقعا

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
وا مگه کرونا گرفتن فحش داره؟

اول ک بهم فش داد

دلیلش این بود باعث میشی بقیه بگیرن یا باعث میشی پزشکا اذیت شن....انگار من خودم خواستم😐

حالشون ک صددرصد خوش نیست ولی این ک بقیرو آزار میدن بده

میفهممت عزیزم

طرف تاپیک زده همین الان ک دوس پسرم برام نت میخره

منم گفتم ادم سر نت خودشو کوچیک نمیکنه بهم گف دستت ب گوشت نمیرسه میگی پیف پیف:/

أحب نفسي في أي إصدار
عزیزم از این افراد دورو برمون هم زیادن ولی اینجا چون کسی کسیو نمیشناسه خودشونو نشون میدن مریضن واقعا

واقعا جای تاسف داره این رفتاراشون...

2706