2737
2734
عنوان

چرا انقد بعضیا تو سایت بیشعورن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 44 پست
هرچی میخواست گفت بهم بعد گفت آخه باعث میشی بقیه بگیرن دکترا اذیت شن😐😐😐

وا اسکل بوده

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرس عزیزم  

ایا گوش دادن ب ساب ها واقعا تاثیر داره ؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
مثلا همون داستان ۱۸ سال عاشقیو اینا یا مثلا ی جا ی سوتی میدن دستشون رو میشه

خوش به حالت چه تیزی من که اصلا نمی فهمم دروغ می گن البته نباید بد بین بود تا حالا منم چند تا تاپیک زدم که ریختن سرم دروغ می گی در صورتی که من تو حال گریه داشتم تاپیک می زدم

ایا گوش دادن ب ساب ها واقعا تاثیر داره ؟

آره عزیزم

مخالفاش زیادن ولی اگه ساب واقعا معتبر باشه نتیجه میگیری خیلی از ساب ها عبارات منفی توشونه و بدتر میکنن اوضاعو حتما باید ساب معتبر گوش کنی

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
2740
آره عزیزم  مخالفاش زیادن ولی اگه ساب واقعا معتبر باشه نتیجه میگیری خیلی از ساب ها عبارات منفی ...

کانالی داری ک مطمئن باشه گلم ؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
خوش به حالت چه تیزی من که اصلا نمی فهمم دروغ می گن البته نباید بد بین بود تا حالا منم چند تا تاپیک ز ...

آره اینو قبول دارم بعضیاش راسته

ولی اونی ک ی جا میگه شوهرم اسمش عباسه ی جا میگه احمد داره دروغ میگه حتما

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
آره عزیزم @magicsubliminal  اینا رایگانم و معتبر ولی میتونی ساب شخصیم بخری

وای مرسی گلم 😍😍😍ببخش مزاحمت شدم  ❤❤

تو این سایت از دخترو پسر 9 ساله بگیر تا پیر 90 ساله خارجی و ایرانی هستن توقع نداشته باش ازشون عزیزم

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2706