2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستور سوپ خامه لطفا

جو رو با زودپز میپزم کامل پخته و لعاب انداخته بشه 

برای دو کاسه پر جو پخته شده یه فنجون هویج رنده شده کافیه همون مقدار هم سیب زمینی رنده شده 

یه فنجون هم مرغ پخته ریش شده ریزززز ....چند لیوان هم آب مرغ یا عصاره مرغ یک عدد

قارچ سه عدد اسلایس 

همه رو بزار خوب بپزه گلم 

یه قاشق آرد و تو کره تفت بده و کم کم یک لیتر شیر و بهش اضافه کن تا سس بشامل بدست بیاد بعد آروم اروم به سوپ اضافه کن و هم بزن 

در قابلمه رو نزار چون سر میره 

یه ربع که جوشید و قوام اومد 

نمک و ادویه هم بزن من فلفل سیاه خیلی دوست دارم 

بعد زیرشو خاموش کن تا موقع سرو 

موقع سرو تو یه کاسه دو ملاقه سوپ بکش و یه پاکت ۲۰۰ گرمی خامه صبحانه رو خوب با اون سوپ کاسه مخلوط کن و بعد بریز تو قابلمه 

خوب هم بزن و آبلیمو و جعفزی ساطوری رو هم بریز و نوش جان کنید 😍😍😍

تاول زد انگشتام 😆😆😆😆😆

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
2728
موادلازم: بادمجان، پیاز،سیر،جعفری، رب گوجه، روغن زیتون،آب لیمو تازه، زردچوبه،نمک، ادویه دلخواه. دستو ...

چه غذای خوشمزه ای مرسی

فقط اینو با نون می خورید یا با برنج

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2738
مرسی عزیزم بعد یچی دیگه شماها به گرمی یا سردی غذاهم تو آشپزی دقت میکنین؟ مثلاً من همیشه دلم میخواد ...

نه گلم من توجهی نمی کنم

ولی خب اینجور مواقع یه سیر ترشی می یارم مثلا گرمی😅😅

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
مرسی عزیزم بعد یچی دیگه شماها به گرمی یا سردی غذاهم تو آشپزی دقت میکنین؟ مثلاً من همیشه دلم میخواد ...

عزیزم مخلافتشو گرمی انتخاب کن یکمی هم به غذات سیر خورد شده یا له شده بزن سردی غذاتو بگیره یا به ماستت موسیر بزن سردیشو بگیره

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جو رو با زودپز میپزم کامل پخته و لعاب انداخته بشه  برای دو کاسه پر جو پخته شده یه فنجون هویج ر ...

مرسی گلم..جو توی زودپز سر نمیره من یه بار گذاشتم همش از زودپز فوران زد سقف بالای گاز..آب مرغ رو چطوری درست میکتی؟اگه بخوام آماده توی فریز داشته باشم؟عصار مرغ از بسته های بازاری؟جعفری ساطوری خام رو آخر ک یخوایم سرو کنیم بدون پختن میریزی؟؟

2706