2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهار با این حالم که کمرم میخواد قطع بشه از شدت درد نیخوام برم با کمک خواهرم زرشک پلو با مرغ بزارم . مامانم هم امروز حالش بد شده نمیخوام اون بزاره دلم کباب میشه وقتی دردشو میبینم. تست کرونا دادم چند روزه بدجور بدن درد دارم بقیه اعصای خانواده هم کم کم دارن علایم نشون میدن

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2731
تندی استانبولی بزار ماکارونی کتلت با گوجه عدس پلو با کلی مخلفات

من غذای گوشتی یک روز درمیون درست میکنم دیروز چلوگوشت داشتیم ، دمی گوجه با گوجه چرخ شده فریز شده میشه بزارم؟

دعام کنید🙏
من غذای گوشتی یک روز درمیون درست میکنم دیروز چلوگوشت داشتیم ، دمی گوجه با گوجه چرخ شده فریز شده میشه ...

اره بزار خییلی خوشمزه میشه

مخلفات هم بزار کنارش ترشی پیاز 

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
دستورشم بگو

موادلازم: بادمجان، پیاز،سیر،جعفری، رب گوجه، روغن زیتون،آب لیمو تازه، زردچوبه،نمک، ادویه دلخواه. دستور پخت: بادمجان ها وگوجه هارو روی اجاق گاز کبابی میکنیم بعد ساطوری خرد میکنیم یا با گوشت کوب له میکنیم . پیازها وسیرها را خلالی کرده تفت می دهیم بعد گوجه ها رو اضافه میکنیم آب گوجه ها که تبخیر شد بادمجان ها را اضافه میکنیم تفت میدهیم سپس جعفری ، رب گوجه وبقیه ادویه ها رو اضافه میکنیم حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه میگذاریم تابا شعله ملایم بپزد وجا بیفتد وروغن بیندازد میتوانید به دلخواه آب لیمو هم اضافه کنید

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بزار خییلی خوشمزه میشه مخلفات هم بزار کنارش ترشی پیاز 

مرسی عزیزم بعد یچی دیگه شماها به گرمی یا سردی غذاهم تو آشپزی دقت میکنین؟

مثلاً من همیشه دلم میخواد یچی مقوی بپزم براهمسرم بخاطر همین بیشتر گیر میکنم الان باخودم میگم این دمی گوجه برنجش سرد گوجه سرد سیب زمینی سرد ترشی و ماست سرد 😃

دعام کنید🙏