2733
2739
ما هم ویروز کلی نارنگی خورد بچم دلم نمیاد بگم نخور اخه تو رشدن خیلی ناراحت شدم 

والله ما خودمون مثل چی میخوریم، عاشق میوه هستیم، حداقل روزی دوبار مفصل ،بزار بخوره اول آخر پول باید بره باز واسه میوه اینا بره بهتر که، ما که اول برج کل حقوقمون رفت حالا تا آخر برج خدا به دادمون برسه

چه جالب مگه میشه غوره نفروشن‌ خاک شیره‌ رو از عطاری بگیر که تمیز و طاهر باشه 

ن والا ندیدم بیارن.  فقط دوستای بابا اهل شهر دیگن گاهی اوقات سوغاتی میاوردن یکم فقط

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن والا ندیدم بیارن.  فقط دوستای بابا اهل شهر دیگن گاهی اوقات سوغاتی میاوردن یکم فقط

از باغات‌ امگور اطراف شهر بپرسین‌ شاید اونجا بفروشن عزیزم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2742
یه وقتایی که میگه میوه و خونه چیزی نداریم میبرمش خونه مامانم     البته اونا قبلا همش میوه ...

الان بچه من چند وقته همش گرسنه ست اخر دیگه حلیم میدم یه کم سیر بمونه 😂😂😂

از باغات‌ امگور اطراف شهر بپرسین‌ شاید اونجا بفروشن عزیزم 

شهر ما همش بیابونه😅 فقط فکر کنم چند کیلومتر خارج شهر باغ نارنج داره ک اونم باز گرون میدن. 

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
والله ما خودمون مثل چی میخوریم، عاشق میوه هستیم، حداقل روزی دوبار مفصل ،بزار بخوره اول آخر پول باید ...

ما هم حساب خالی منتظرم حقوق بدن خداکنه کار خودمم جور شه یه چیزی دربیارم 

آره متاسفانه خیلی گرون شده همش میخوام صرفه جویی کنم برسه به یه کم پس انداز و یه تیکه لباسی چیزی هییی ...

اکثرن همینن بخدا خیلی وضع داغون مردمم ریختن بیرون همش درحال آذوقه روغن پیدا نکردم 

من چون زیاد نمیخرم واسه مصرف روغن نبود

2738
شهر ما همش بیابونه😅 فقط فکر کنم چند کیلومتر خارج شهر باغ نارنج داره ک اونم باز گرون میدن. 

کجایی‌ هستین‌ عزیزم؟آخ از اب نارنج‌ هر وقت برای ی کاری میرم شیراز کلی نارنج میخرم‌ بنطرم بهترین‌ چاشنی هست واسه‌ غذا 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
والله ما خودمون مثل چی میخوریم، عاشق میوه هستیم، حداقل روزی دوبار مفصل ،بزار بخوره اول آخر پول باید ...

منم دیگه تنقلات نمیگیرم اصلا بجاش کشمش و این چیزا میگیرم 

اکثرن همینن بخدا خیلی وضع داغون مردمم ریختن بیرون همش درحال آذوقه روغن پیدا نکردم  من چون زیاد ...

منم ندارم مثلا اون خانمی گفت دو تومن برنج یه سال خریدن من نمیتونم یهو بدم این پولو 

منکه شوهرمو هر چی پوله میده برا خوردو خوراک الکی😬😑  ن خونه و ماشین هیچی نمیخره. منم خوردو خوراک از بس زیاد میاره همش اسراف میکنم😑. تازگیا روزی 50بالا پفک... برا دختر 2ساله ام میاره که اشتهاش کور کرده☹️😐

من امسال جوجه محلی اول سال اوردم بزرگشون کردم تو حیاط خدایی خیلی گوشتشون خوشمزه است از برج ۵ شروع کردم به کشتنشون سه ماهه گوشت مرغمون تامینه البته مرغ میخریم ولی خیلی کم دخترم انقد گوشتشون رو دوست داره که نگو میره جلوشون وایمیسته میگه بزار نگاتون کنم امروز جیگر کدومتون رو بخورم   الان۶ تا دیگه دارم که میخوام امروز بکشمشون بزارم تو فریزر باز برا دوماهش گوشت جوجه هست .اگه فضاداری بیار اصلا بزرگ کردنش سخت نیست خیلی هم گوشتشون خوشمزه است

خدایا شکرت
منکه شوهرمو هر چی پوله میده برا خوردو خوراک الکی😬😑  ن خونه و ماشین هیچی نمیخره. منم خور ...

حالا سعی کن کم کم به جای مفک اینا اجیل و خرما و قیصی اینا بخری منم اینجوری بودم ولی دیگه کم کم رفتم سمت این چیزا

2706