2752
2734
عزیزم مرغ درشت نگیر همش هورمونه

به مرغ اصلا هورمون نمیزنن عزیزم، هورمون گرونتر از مرغ، متاسفانه این باور غلط که کردن تو ذهن ما، یکم مطالعه کنید متوجه میشید هیچ هورمونی تو کار نیست، مرغ ریز فکر میکنم مریض ان ،چندش ام میشه ، همش فکر میکنم چرا نزاشتن اینا بزرگ شن مرغ گوشتی سه سوت بزرگ میشه، شما چندتا جوجه گوشتی برو از جلو مرغداری بخر دون خوب هم بده ببین چطور رشد میکنن، دلیل کشتن زود هنگامشون اصلا برام توجیه پذیر نیست 

دیروز ک رفتم خرید گوجه پیاز... کیلو 10تومن بود😐 نگرفتم. پیازو داشتم

من ماه قبل سیب زمینی و پیاز هرکدومو سه کیلو ده هزار تومن گرفتم ولی الان هرکیلو بالای ۷،۸ تومن شدن تازه خرابم بودن منم هنوز نخریدم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوتا از آسانترین  کارای لیستم‌ همین دوتا هست که فصل غوره مثلا تیرماه ۲۰ کیلو غوره‌ بگیر دون کن ...

آفرین کدبانو خانم😘فقط عزیزم قوره را توی ظروف پلاستیکی نریز چون اسیده باعث ازاد شدن مواد شیمیایی پلاستیکی میشه

2731
ما تازه گرفتیم 

میتونی برنج‌ نیم دون بگیری برای شیر برنج و شوربا‌ و شله زرد من گاهی دخترم مریض باشه کته با نیم  دون براش درست میکنم خیلی دوست داره 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
دوتا از آسانترین  کارای لیستم‌ همین دوتا هست که فصل غوره مثلا تیرماه ۲۰ کیلو غوره‌ بگیر دون کن ...

مرسی. ولی متاسفانه شهر ما درخت میوه... غوره نداره. غوره هم نمیفروشن☹️☹️. خاک انگور از کجا باید بگیرم؟ 

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
من دخترم روزی چندتا میوه نخوره مثل معتاداست هم صبح هم غروب میان وعده حتماباید میوه بخوره اگه نخوره ه ...

ما هم ویروز کلی نارنگی خورد بچم دلم نمیاد بگم نخور اخه تو رشدن خیلی ناراحت شدم 

آفرین کدبانو خانم😘فقط عزیزم قوره را توی ظروف پلاستیکی نریز چون اسیده باعث ازاد شدن مواد شیمیایی پلا ...

نه عزیزم فقط برای دو روز اول میریزم‌ تو ظرف پلاستیکی چون تو ظرف  روحی و ...ظرف رو له میکنه وقتی گازش رفت میریزم‌ تو شیشه 

مرسی. ولی متاسفانه شهر ما درخت میوه... غوره نداره. غوره هم نمیفروشن☹️☹️. خاک انگور از کجا باید بگیرم ...

چه جالب مگه میشه غوره نفروشن‌

خاک شیره‌ رو از عطاری بگیر که تمیز و طاهر باشه 

همین کاهو سیب زمینی گوجه خودش ۷۰ ۸۰ میشه پیاز و هویج فلفل دلمه ای 

من هویجو فلفل دلمه رو هر موقع ارزونه میخرم ریز میکنم فریز برای توی خورشت.... 

معمولا شنبه ها میوه سیب زمینی.. چون بار تازه میارن گرونن  و گرون میدن ک فرو شنده ها سود خودشونو در بیارن و بقیه رو اش قیمتش پایین‌تر میره 5 شنبه ها غروبش ارزونتر میکنن فقط کمی کیفیتشون شاید پایین‌تر باشه

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
ما هم ویروز کلی نارنگی خورد بچم دلم نمیاد بگم نخور اخه تو رشدن خیلی ناراحت شدم 

یه وقتایی که میگه میوه و خونه چیزی نداریم میبرمش خونه مامانم   البته اونا قبلا همش میوه داشتن ولی با این گرونیا الان میوه خیلی کم میگیرن

خدایا شکرت
2706