2733
2734

اگه میخواید خریداتون به صرفه باشه همه چیزو عمده بخرید مثلا گوشت و برنج رو .من برا یه سالم برنج ایرانی گرفتم یه ماه قبل کلاشد دوتومن چون فصلش بود خیلی مناسب بود گوشتم یه دونه گوسفندرو خریدیم باابجین نصف کردیم براچندماه گوشت دارم مرغم همون اول ماه شوهرم چهار پنج تا میگیره.مواد شوینده رو هم برا چند ماه یه بارمیگیریم خیلی به صرفه است .ولی شهر ماه میوه گرونه اصلا کمتراز ۱۵ یا۲۰نیست ما بیشتر خرجمون رو میوه میره

خدایا شکرت
۴۰۰حدودن پول خیلی بی ارزش شده  دیروز با همسر رفتیم فروشگاه خرید اول ماه و انجام دادیم بغیر گو ...

آره متاسفانه خیلی گرون شده همش میخوام صرفه جویی کنم برسه به یه کم پس انداز و یه تیکه لباسی چیزی هییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی یعنی با میوه که ۱۰۰ میشه منظورم خیار و گوجه و سیب زمینی اینا ۴۵۰ بشه خوبه باز 

من توفصل سرما گوجه خیار نمیخرم هم گرونه هم سردیه بجاش سبزی خوردن وفلفل و زیتون استفاده میکنم 

2731
اگه میخواید خریداتون به صرفه باشه همه چیزو عمده بخرید مثلا گوشت و برنج رو .من برا یه سالم برنج ایران ...

من شوهرم میوه می‌خره تو یخچال میمونن خراب میشن اصلا از میوه خوشم نمیاد، ☹️😐 اینجا هم گرونه

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
من توفصل سرما گوجه خیار نمیخرم هم گرونه هم سردیه بجاش سبزی خوردن وفلفل و زیتون استفاده میکنم 

دیروز ک رفتم خرید گوجه پیاز... کیلو 10تومن بود😐 نگرفتم. پیازو داشتم

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
آفرین بهت😅. منم تقریبا اینطورم. ولی شیرهو آبغوره بلد نیستم

دوتا از آسانترین  کارای لیستم‌ همین دوتا هست که فصل غوره مثلا تیرماه ۲۰ کیلو غوره‌ بگیر دون کن تمیز بشور بده جاهای که آبعوره و آب گوجه و......میگیرن‌ حسابی آبش رو بگیرن بیار خونه تو ظرف پلاستیکی محکم بریز نمک هم بریز پارچه بکش روش بذار دو روز بمونه بعدم بریز تو شیشه بذار کنج انباری راحت هر وقت خواستی بپری از انباری بیاری

شیره هم انگور شیرین رو دون کن بشور بده همونجا که ابغوره گرفتی ابشو‌ بگیرن دوبار از پارچه حریر رد کن تا تفاله هاش بره‌ بذار رو اجاق ی غل‌ که خورد خاک سفید بریز توش بذار ۲۴ ساعت بمونه بعد دوباره صافش کن بذار بجوشه تا به غلظتی‌ که میخوای برسه‌ البته بگم آخراش دیگه احتیاط کن شعله رو کم کن نذار ته بگیره وقتی که آماده شد خنک که شد بریز تو ظرف‌ بذار همون کنج انباری و تمام

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
من شوهرم میوه می‌خره تو یخچال میمونن خراب میشن اصلا از میوه خوشم نمیاد، ☹️😐 اینجا هم گرونه

من دخترم روزی چندتا میوه نخوره مثل معتاداست هم صبح هم غروب میان وعده حتماباید میوه بخوره اگه نخوره همش بهونه گیری میکنه و ادا اطوار خودمونم خیلی میوه میخوریم ولی با این گرونی خودمون الان رعایت میکنیم میدیم بیشترشو دخترم بخوره .مغزیجاتم اینجا خیلی گرونه من از هرچیزی براش در حد دویست گرم و صد گرم میخرم تازه از جاهای مناسب بازم بالای سیصد میشه

خدایا شکرت
بله عزیزم تا کیلویی ۱۳هم شده گوجه من نمیخرم دیگه سالاد را بیخیالیم تا عید😥

آدم بدون گوجه هم میتونه زنده بمونه😅

2706