2737
2739
عنوان

آنقدر لاغرم شکل ملخ شدم از جلو اینه که رد میشم حالم بد میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واه حس خودته

همه میگن متعادلی 

البته شاید به خاطر اینه استخون بندیم ضعیفه 😕

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2731
2740

این چه کاریه آخه سیپرو که واسه این کار تولید نشده این کار غلط چیه بخاطر اینکه ضد آلرژی ها خواب آورن سیپرو بدنت رو تنبل و خواب آلود میکنه و منکنه چاق کننده باشه ولی خوب نیست این کار

من تاثیر مخمر جو رو به شددددت دیدم یه جور باور نکردنی روی چند نفر دیدم عالی بوده امتحانش کن

کاش میشد بشی🖤💔
عزیزم چاق شدن خیلی راحته من خودم قبل بارداری اولم 43کیلو بودم بعد زایمانم دوباره رفته رفته لاغرشدم ح ...

خوشبحالت چیکار کردی

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
من خودم استفاده کردم چون اشتهام عالی بود امااصلا وزن اضاف نمیکردم اینو که خوردم ۷کیلو وزن اضاف کردم

چی رو؟

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
منم کمک بنما

مینویسم بخونید نتیجه گرفتید دعام کنید...

اول باید روحیه داشته باشی و هی ب خودت تلقین کنی ک چاق شدم...بعدش با کالری شماری...به دهنت استراحت نده صبحونه حتما بخور بعدش میوه که توش خیار هم باشه بعدش ناهار دوباره میان وعده خیار هم بخور بعد شام بخور دوباره اخر شب حتی اگه گشنه نبودی یه لقمه بخور شده نون خالی...نگو نمی تونم بخورم کم کم شروع کن ب خوردن ادمای لاغر همه چی میتونن بخورن خشک بار کالری بالایی داره. خیار باعث میشه صورتت زود تپل و شفاف شه..موفق باشی باز سوالی داشتی بپرس

2706