2737
2739
عنوان

آنقدر لاغرم شکل ملخ شدم از جلو اینه که رد میشم حالم بد میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 115 پست
اااا باشه حتما پس

آره امتحانش کن ایشالا که نتیجه میده عزیزم

مغز هم خیلی تاثیر داره هرچیزی که میل داری بهش پسته بادام گردو بادام زمینی فندق هر کدوم رو دوست داری میان وعده بخور قهوه و چایی مخصوصا قهوه سعی کن نخوری غذات رو با یه چیزی مثل سالاد یا زیتون یا هرچیزی که دوست داری بخور که اشتها و میلت رو بیشتر کنه فعلا همینا یادم میاد

کاش میشد بشی🖤💔
واقعا عالی وزنت شوکه شدم گفتی خیلی لاغری  من الان اندامم خوبه و لاغرم ولی دارم تلاش میکنم لاغر ...

واقعا مشکلم همون اعتماد به نفس یه روز به قیافه م گیر میدم یه روز به وزنم

قیافهمم همه میگن عالی ولی خودم هی میخوام یه کاری کنم الانم باز وقت مشاوره گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا مشکلم همون اعتماد به نفس یه روز به قیافه م گیر میدم یه روز به وزنم قیافهمم همه میگن عالی ولی ...

همون فقط روی اعتماد بنفست کار کن   هر روز ارایش کن موهاتو خوشگل کن ی اهنگ خوشگل بزار با ی لباس خوشگل برقص  حالشو ببر به خودت تو آینه لبخند بزن با لباسای خوشگلت برو جلوی آینه ژست بگیر و هی به خودت بگو  خوشگل کی بودی تو مانکن و باربی کی بودی تو جیگر واسه خودت بوس بفرست کم کم جلوی بقیه خصوصا شوهرت هم اینکارارو بکن    چون احتمال میدم جلوش نشستی گفتی زشتم لاغرم و... و این حس و به طرفت القا کردی که اره این عیبو دارم و کم کم اگر هم نبوده باورش کرده پس تغییر بده هم خودتو تفکرتو هم تفکری که توی ذهن بقیه گذاشتی ❤❤🌹

2728

عزیزم منم کلی رژیم و چیز امتحان کردم ولی یه قرص چاقی گیاهی گیر اوردم از ۴۸شدم ۶۰ با دو دوره استفاده اصلا هم پف و غیر طبیعی نشدم الان بعد از ۵ماه کم نکردم اینترنتی از دوست مامانم خریدم 

هرکس توانایی انجام کار اینترنتی داره بهم پیام بده💞
2740