2733
2734
عنوان

گوشه ی انگشت شست پا عفونت کرده

19163 بازدید | 36 پست

سلام

اول اینکه هرچی یادم میاد این مشکلو داشتم.اما خوب هم میشد!یک ساله که این کیست مسخره گوشه انگشت شست پام هست.هیچ جوره هم خوب نمیشه.زیرنظر دکتر تتراسایکلین زدم،انتی بیوتیک خوردم.

حتی درمان های طبیعی رو پیش گرفتم.سیر روی کیست گذاشتم.عسل،سرکه،نمک هم گذاشتم.اما از رو نمیره.خیلی دردناکه.بایه اشاره دلم ضعف میره از درد.همش هم ازش خون و عفونت میاد بیرون.

الانم هرچی با دکترم تماس میگیرم در دسترس نیست.برای همین مجبورم مدتی خودم بهش رسیدگی کنم.برای شما از این اتفاقا افتاده؟چجوری درمانش کردید؟

راستی اینم بگم که ناخن توی پام نرفته.خود شست پام عفونت کرده .

اگه اذیت میشید عکسو نبینید لطفا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواستم بگم ناخن توی گوشت رفته و تنها درمانش کشیدن ناخن هست ک میگی تو گوشت نیست .. درمان بعدی برای زخم عسل طبیعی هست اگر عسل زدی و خوب نشده عسلت طبیعی نبوده وگرنه غیر ممکنه عسل زخمی رو خوب نکنه .. ولی بازم طبق تجربه شخصیم حس میکنم ناخن هست مطمعنم ناخن هست و دکترت اشتباه تشخیص داده

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
مال منم اینجوری بود ولی رفته بود تو گوشت. ک عمل کردم 

منم باید عمل کنم.اما دکتر خودم فعلا نیست و من فقط به ایشون اعتماد دارم.بنابراین مجبورم فعلا صبر کنم و خودم یه کارایی بکنم تا زمانی که بتونم دکترمو ببینم

2738
نه  حتی اولین باره که میشنوم.حتما امتحانش میکنم.ممنون از پیشنهادتون❤❤❤

اینو بذار چندشب تاصبح.شک.نکن خوب میشی چون مادرشوهر من انگشت دستش اینجوری شد و حتی دکتر گف باید جراحی بشه ولی با اینکار خوب شد

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

من تا حالا اینجوری نشدم البته اینم بگم هیچ وقت ناخن پاهامو از ته کوتاه نمیکنم همیشه یه مقدار ناخن پاهامو بلند میزارم ..هم قشنگیه وقتی لاک میخوره هم یه مقدار محافظه انگشت پا هست 

دقیقآ عین پای شوهرمنه.ده سال باهاش درگیر بود آخرش رفت پیش یه دکتر پوست و زیبایی همونجا گوشه ی ناخونو ...

بله حتما باید اقدامات پزشکی انجام بدم .وقتی دکترم اومد میرم پیشش حتما

اصلا انقدر درد داره که تو حمام قطره ی اب بهش میخوره دلم ضعف میکنه از درد

منم باید عمل کنم.اما دکتر خودم فعلا نیست و من فقط به ایشون اعتماد دارم.بنابراین مجبورم فعلا صبر کنم ...

پیاز رو پوستشو بگیر کامل بذارش رو آتیش قشنگ ک پخت ی برش بده همونجا ک عفونت داره رو بذار داخل پیاز با ی پارچه ببندش. عفونت رو میکشه

زیرا گریختن در شأن ما نبود🌱
دیابت نداری؟ ورزشکاری؟ پاهات مدت زیادی در کفشه؟ خودت فکر می‌کنی علتش چیه؟ دکتر علت و چی میدونه؟

راستش دیابت ندارم.اما یه بیماری خونی دارم.یجور واسکولیت.همین باعث تشدید این زخم میشه.

2706