2733
2739

سلام ‌ . من سه ماهه زایمان کردم سزارین شدم و روزای اول هیچی شیر نداشتم ولی خیلی خودمو نگه داشتمو به بچم شیر خشک ندادم فکر کردم صبر کنم بهتره . ولی بازم شیری نیومد و هزارتا راه رو امتحان کردم . الانم شیرم خیلی کمه تا بچم چند دقیقه میخوره سینم خشک میشه . بازم خداروشکر میکنم که شیرخشک هست و بچه ام اذیت نمیشه . ولی هرکی از راه میرسه کلی نصیحت بارم میکنه . همین دیشب یه بنده خدایی گفت شیرت کمه یا فکر میکنی کمه . آخه این چه حرفیه 

بعدشم هرمادری صلاح بچشو بهتر میدونه چرا ما ایرانیا حتی تو یه همچین مسائلی دخالت میکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یک گوشت در یک گوشت دروازه،بیخیال ما ایرانیها در همه امور صاحب نظریم

هرجا میخوام برم یکم عصبی میشم چون میدونم بازم یکی پیدا میشه شروع میکنه. دلمم نمیخواد بد جواب بدم ولی واقعا ناراحت میشم

عزیزم من درکتون میکنم منم بچه هامو سزارین بدنیا اوردم اکثرا تو سزارین شیر کمه و منم شیرم واقعا کم بود ..منم خیلی حرفا شنیدم ولی چی بگم بقول شما مادر صلاح بچشو از همه بهتر میخواد نباید کاسه داغتر از آش بود 

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
2738
من نمیگم خودشون میبینن که دارم شیرخشک میدم شروع میکنن عزیز

ولش کن الکی بخند بگو دیگه شده دیگه. به هیجات حساب نکن بدون ما آدما نمیتونیم کسیو تغییربدیم بعضیا هیچ وقتتتت درست نمیشن .توهم ازرندگیت از سلامتی نوزادت ازلحظاتت لذت ببر . 

ای بابا اهمیت نده‌ به من میگفتن شیرت تلخه.‌چون پسرم زیاد سینه نمیگرفت تا چند ماه‌ شاید من تند تند میدادم بلد نبودم .‌خب شیرت کم باشه چیه مگه. بگو دوس دارم کمکی شیرخشک بدم

آخه بچه اون اوایل اصلا ولم نمیکرد گاهی چندساعت میک میزد و درنهایت بیحال میشد . یکی دوبار خیلی حالش بد شد اینقدر میک زد که لباش سفید شد و صورتش بیحال بیحال شد منم دیگه طاقت ندارم تحت هیچ شرایطی بچمو دوباره تو اون حال ببینم 

2706