2737
2739
عنوان

لطفا با نصیحتاتون دل مادری که شیرش کمه رو نشکونید

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 48 پست

کارت سخته عزیزم، چون چندماهه از زایمانت گذشته نمیدونم چی شیرتو بیشتر میکنه. کاش ب متخصص اطفال میگفتی چطوری میتوتی بفهمی شیرت کافیه یا نه. خودتم چیزایی مثل قطره شیرافزا و انواع خوراکیارو امتحان کن شاید درست شد. شایدم شیرت کافی باشه خودت فکر میکنی کمه

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
ولش کن الکی بخند بگو دیگه شده دیگه. به هیجات حساب نکن بدون ما آدما نمیتونیم کسیو تغییربدیم بعضیا هیچ ...

آخه همه فکر و ذهن یه مادر بچشه وقتی دیگرانم هول به دلش میندازن واقعا بی تاب میشه اون مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارت سخته عزیزم، چون چندماهه از زایمانت گذشته نمیدونم چی شیرتو بیشتر میکنه. کاش ب متخصص اطفال میگفتی ...

جیگر شمام که حرف اونارو میزنی . الان اینقدر اینترنت و اینا هست که اولین کار ادم میشینه کلی سرچ میکنه ببینه چی بخوره چی نخوره

الان ک داره بچه دومم ب دنیا میاد همه ی اون حرفا مثل فیلم جلوی چشممه ، فقط میگن ک ناراحت کنن آدمو، بر ...

الهی 

ان شاء الله یه زایمان خوب و راحت داشته باشی و بچت صحیح و سالم بیاد تو بغلت. ایندفعه دیگه خیلی نادونن اگه بخوان بازم اون حرفارو بزنن .

2728
ببین گلم اینو بگم پاک کنم زود بخون لایک کن  ماام بچه نوزاد داداشم نمیتونس سینه مادرو بگی ...

عشقم بچه من خیلی سعیش خوب بود چندساعت میک میزد اونم محکما . فکش خوب بود واقعا ولی چه فایده فقط منو به شدت زخمی میکرد . من همه راههارو تقریبا رفتم . اگه اینجا پست گذاشتم فقط خواستم یه پیام ساده رو به دیگران برسونم و خودمم کمی آروم بشم

الهی  ان شاء الله یه زایمان خوب و راحت داشته باشی و بچت صحیح و سالم بیاد تو بغلت. ایندفعه دیگه ...

مرسی عزیزم، این دفعه من اون آدمی نیستم که غصه بخورم، بخواد بگه شیرت کمه میگم دکتر گفته روزای اول هیچکس شیر نداره نه تو داشتی، نه من  نه هیچکس. من دیگه آدم قبلی نیستم اونقدر غصه بخورم، تجربه خیلی مهمه

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
یکم تحت تاثیر زایمان حساس شدی  چیزی نیست که همه میگن ازین حرفا مثلا من یه جا گفتم از ارتفاع می ...

نه من حساس نشدم . طبیعیه که ذهن هرمادری درگیر راحتی و سلامت بچش باشه. دیگران درگیری ذهن یه مادرو بالا میبرن و بعد میرن

جیگر شمام که حرف اونارو میزنی . الان اینقدر اینترنت و اینا هست که اولین کار ادم میشینه کلی سرچ میکنه ...

با دکتر مشورت کردی؟ مطمئنی شیرت کمه؟ اگه بچه خوب وزن بگیره مشکلی نیست. بچه اول منم روی خط میانگین وزنی بود گاهی پایین تر ولی دکتر میگفت خوبه کافیه

2740
نه من حساس نشدم . طبیعیه که ذهن هرمادری درگیر راحتی و سلامت بچش باشه. دیگران درگیری ذهن یه مادرو بال ...

الان سرگرمی ملت همینه بی توجهی کن یا حالشونو بگیر راحت بشی اگ جوابم ندادی دیگ از یادت ببر یا حداقل یه نگاه مسخره بهشون بکن 

ریلکس باش خوش باش با نینیت 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
مننن اننننقدر فضول کنارم بود قوطی شیرو قایم میکردم جلو بقیه هم شیرخشک نمیدادم

چه جالب منم شیرخشک و جمعش میکنم وقتی میان . چقدر بده واقعا یکی دیگه میخوره یکی دیگه پولشو میده اونوقت کیا نظر میدن به خدا

با دکتر مشورت کردی؟ مطمئنی شیرت کمه؟ اگه بچه خوب وزن بگیره مشکلی نیست. بچه اول منم روی خط میانگین وز ...

مطمئنی شیرت کمه رو خوب اومدی واقعا. 

وقتی یه بچه کل روز رو نخوابه و طی یک ماه حتی یه بارم به خودی خود سینه مادرشو ول نکنه و وزنش پایین باشه همیشه دیگه چه برداشتی میشه کرد 

تو روزای اول باید سینمو بزور از دهنش میکشیدم بیرون اونم به چه بدبختی بعد دوساعت میک زدنش. طوری که رو لثه هاش فشار نیاد . به شدت درد داشت و درکنار دردای بعد سزارین برام دیونه کننده بود. 

الان ک داره بچه دومم ب دنیا میاد همه ی اون حرفا مثل فیلم جلوی چشممه ، فقط میگن ک ناراحت کنن آدمو، بر ...

عزیزم من به خودم میگم اگه یه روزی ام بچه سینمو ول کنه یعنی باهوشه دیگه نباید ناراحت بشم . 

اگه مجبور بشم با شیردوش شیرمو تو شیشه بهش میدم . مادری که فقط به این نیست که یه بچه ازت اویزون باشه 

بعضی از مردم ما هنوز بافرهنگ نشدن. من تحصیلات عالیه دارم و دیر ازدواج کردم ولی هیچوقت فکر نمیکردم اینقدر زندگی متاهلی تو ایران حاشیه داره حتی شیر دادن بچه هم سوژه است واسه بعضیا انگار سرگرمیه

بچه ها دیوونه شدید بخاطر حرف بقیه که از رو دلسوزی یا هرچی میزنن حاضرید شیر خشک ندید جلوی دیگران تو ساعت گرسنگی بچه اتقرر همه چیزو به فال بد نگیرید دیگرانم اگه چیزی میگن نمیتونید تحمل کنید بهشون بگید که ناراحت میشید متوجه نمیشید قصدشون چیه

مطمئنی شیرت کمه رو خوب اومدی واقعا.  وقتی یه بچه کل روز رو نخوابه و طی یک ماه حتی یه بارم به خ ...

بازم با یه دکتر مشورت میکردی که مطمئن باشی مشکل دیگه ای نیست، من اگه به همچین مشکلی بخورم همین کارو میکنم. بازم خودت صلاح میدونی عزیزم ما فقط قصدمون کمک کردنه با تجربیات خودمون. خدا نی نیتو برات نگه داره

2706