2737
2739
عنوان

لطفا با نصیحتاتون دل مادری که شیرش کمه رو نشکونید

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 48 پست
بچه ها دیوونه شدید بخاطر حرف بقیه که از رو دلسوزی یا هرچی میزنن حاضرید شیر خشک ندید جلوی دیگران تو س ...

وقتی توی همه چیز نظر میدن حرفاشون دیگه میره روی مخ آدم ولی قطعن درستش اینه که اگه اون ساعت بچه شیرخشک لازم داره حتمن بهش داده بشه، خبر نداری از صبح که چشماتو باز کنی تا شب که بخوابی برای هر حرکتت یه نظر میدن چقدر سخته

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
دیگه وقتی بچم داره سه ماهه میشه یعنی خیلی وقت داشتم که به این راه حلا فکر کنم . بعدشم باید احتمال ای ...

نمي دونم ولي شايد شخصيت ادما متفاوته من خودم شخصا خيلي توقع ندارم همه ي ادمها خيلي منطقي يا خيلي ايده ال رفتار كنن شايد به اين دليله كه از نظر من خيلي اين خرفا مهم نيست خودم تو صحبت كردنم حساسم بخاطر همين معمولا كم حرفم ولي خيليم به ديگران و حرفاشون حساس نيستم ميگم اگرشمام ناراحت كنندس توصيه هاشون برات غير مستقيم بهشون برسون كه كمتر اذيت شي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها دیوونه شدید بخاطر حرف بقیه که از رو دلسوزی یا هرچی میزنن حاضرید شیر خشک ندید جلوی دیگران تو س ...

نه عزیزم منظورمون اینکه قوطی شیرخشک رو جمع میکنیم . چرا اینطور فکر کردی

نمي دونم ولي شايد شخصيت ادما متفاوته من خودم شخصا خيلي توقع ندارم همه ي ادمها خيلي منطقي يا خيلي ايد ...

حالا یه چیز جالب این چندروز مادرشوهرم خونمون بود یعنی کل مدت داشت اندرباب شیر مادر حرف میزد . یهو وسطش پروند که خواهر خودشم شیر نداشته به بچش شیر گاو داده . خوب مادر من تو که اطرافت اینهمه مورد دیدی چرا حرف عروستو باور نمیکنی و میخوای نظر خودتو تحمیل کنی . جالبه آخرین لحظه ام که دیدمش داشت میگفت شیر خودت بهتره همه چی میخوری ‌ این شیرخشک چی داره ولش کن. یعنی اینقدر حرف زده باهام فکر کنم بره خونشون دهن درد باشه دیگه 

2728