2737
2734
عنوان

ببینین شک من بجا هست یا نه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدرررر بيكاااااارين چقدر.خب بدونن كه چي بشه ! تو مجازي نميشه اعتماد كرد تقصير بقيست ميشينن ميخونن ...

من میگم این چالشها ترفندهای نی نیار هاست 

من از سال ۹۳ عضو سایتم اوایل خود نی نی یار ها تاپیک میزدن همه رو به جنجال میکشیدن 

الان حس میکنم این داستان سازی هارو میکنن برا بازدید خوردن سایت و تبلیغات سایت

2728
کلی ادم تو همون تاپیک گفتن دروغ میگی  و بلعیده شدن

والا من که فقط پستای خودشو خوندم و نه نظرات دیگرانو ولی خب چی بگم قشنگم کارش خیلی زشت بود بیتربیت 

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
وای عزیزم  از دختر کلهر چخبر..خیلی نگرانش شدم چیشده؟

عزیز دلم حالش خوبه فدات بشم نگران نباش مهربونمدفردا باید بریم برای ادامه ی کارها منتها اگر برایذیکشنبه که تعطیلیه اذیتمون نکنن و نیفته برای دوشنبه 

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
2740
آخه تازه عقد کرده بود طبیعیه بنویسن جوان ناکام

تو همین سایت خیلی عزیز از دست داذن 

دیدی بیان داستانو اینجوری شروع کنن..

منننن یه دخترم با چشمای درشت و موهای پر و بلند..

اخرشم بگه شوهرم مرد  

عزیز دلم حالش خوبه فدات بشم نگران نباش مهربونمدفردا باید بریم برای ادامه ی کارها منتها اگر برایذیکشن ...

خدا رو شکر..من درست نفهمیدم جریان چیه..در هر صورت براش ارزوی حالی خوب و موفقیت دارم..کاربر دوست داشتنی و مهربونی هستش

🖤
ی شباهتایی  داشتن اما ، ب نظر من اینا قلم یە نفر نبود

نه دقیقا قلم یه نفر بود .همه از قبل اشنایی

شوهری بسسسسیار عالی و تمام عیار 

دختر ترک و زیبا 

استفاده از ترفند عکس برای زود باوری

خدا رو شکر..من درست نفهمیدم جریان چیه..در هر صورت براش ارزوی حالی خوب و موفقیت دارم..کاربر دوست داشت ...

عزیز دلم ممنونم به خاطر این همه محبت و لطفت همچنین برای شما بهترین عزیز دنیا 

نه دقیقا قلم یه نفر بود .همه از قبل اشنایی شوهری بسسسسیار عالی و تمام عیار  دختر ترک و زیبا&n ...

استارتر جان شاید حق با شماست ، چون من از هر کدوم فقط ی چند صفحە خوندم 

ب هر حال کار خ زشتیە 

من تو ی تاپیک دیگە هم نوشتم  ، باید ی دستە ایجاد کنن تو تاپیکا ب اسم ، مهارتهای نوشتن ، یا نویسندە شویم ....

اینجوری هم پیشرفت میکنن تو نوشت

هم اینکە با احساسات بقیە بازی نمیکنن 

2706