2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد این زوج

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 338 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چشام کاسه خونه خیلی خوابم میاد دخترمم هفت صبح دیگه بیدار میشه اواز میخونه نمیخوابه

وای بخواب خواهر گوشیتو خاموش کن خوابت میبره فقط تمرکزتو بزار روی خواب چشاتو ببند چند تا نفس عمیق صلوات بعدش خوابت میبره .بخواب ک فردا کنسرت زنده داری تو خونه 😂

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
باشه عزیزم مرسی واسه حرفای خوبت. این طفلی رو خیلی اذیت کردم اما خیلی مردونگی میکنه... عقدیم هنوز. بن ...

ببین تجربه کردی یکبار پس دیگه عاقلانه رفتار کن عزیزم ، اونارو بسپار بخدا ، حالا که شوهرت خوبه با زبون خوش مهریونی عشق سیاست وابسته خودت بکنش ، به همسر قبلیت بفهمون که لیاقتت نداشت عزیزم ... بخدا کریه نداره برو خداروشکر کن که دیگه پیشت نیس ، مرد خاعن که گریه نداره 

2731
خوشبخت بشی گلم  بدون شک لیاقتت رو نداشته  همسر حال حاضرت بهت میاد پایدار باشید❤😘

مرسی عزیز دلمممممم😍😍😍💓💓💓

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
ای جان. چهره های خاصی دارن درسته؟ 

بله ....مادربزرگم دراوج۷۸سالگی زیبایی خاصی ته چهرشه که نشونهدزیبایی تو جونیشه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
اهان ممنون‌پس دیگه عکس گذاشتن مجاز نیس.....

مجازه ولی دردسر داره دیگه من که یه بار گذاشتم همش دلشوره دارم کاش نمیذاشتم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2738
ببین تجربه کردی یکبار پس دیگه عاقلانه رفتار کن عزیزم ، اونارو بسپار بخدا ، حالا که شوهرت خوبه با زبو ...

باشه عزیزم. خیلی بهم روحیه دادید😍😍😍😍ایشالله به هرچی میخوای برسی

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
وای بخواب خواهر گوشیتو خاموش کن خوابت میبره فقط تمرکزتو بزار روی خواب چشاتو ببند چند تا نفس عمیق صلو ...

خوابم میبره خودم به زور بیدار میمونم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
مجازه ولی دردسر داره دیگه من که یه بار گذاشتم همش دلشوره دارم کاش نمیذاشتم

اهان منم یه بار عکس لب وبینی گذاشتم که چشمام استیکر گذاشتم معلوم نشه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
خب پس خیلی شانس اوردی از دستش نجات پیدا کردی 

ترکشاش میمونه... ادم افسرده و عصبی میشه... ولی الان بهتر شدم نسبت به سابق

بله ....مادربزرگم دراوج۷۸سالگی زیبایی خاصی ته چهرشه که نشونهدزیبایی تو جونیشه

خدا نگه داره براتوووووون😍😍😍😍😍