2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد این زوج

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 338 پست
ینی از رو عکس اون کاربره

نی نی یار گفته دیگه اسمشو نیاریم یه روانی عکسشو پخش کرده بود گفته بود میذارم رو فیلمای ناجور انقد بیچاره ترسیده بود

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
باشه عزیزم مرسی واسه حرفای خوبت. این طفلی رو خیلی اذیت کردم اما خیلی مردونگی میکنه... عقدیم هنوز. بن ...

بچسب بهش نگفتی ترک‌کدوم استانی...همزبان

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی یار گفته دیگه اسمشو نیاریم یه روانی عکسشو پخش کرده بود گفته بود میذارم رو فیلمای ناجور انقد بی ...

وای چه بد من در جریانش نبودم تایپکته هنوزم‌هس

بچسب بهش نگفتی ترک‌کدوم استانی...همزبان

مادر بزرگمینا ترک انکارا بودن. ترکیه. پدرم تهران دنیا اومده عزیزم. 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
همش میگفتم اون خوشگله شاید... انقدر اعتماد به نفسمو گرفته بودن. 

مگه به خوشگلیه اخه . کسی که اهل رفتن باشه میره . بخدا من یه عمو دارم اینقدر خوشگل و خوشتیپ و هرچی بکم کم گفتم یه خانومی داره سالی یبار ارایشکاه نمیره بقران ولی واسش می میره .. بفهمه مردی خیانت کرده یکسره فحش میده بهش کلا خیلی ادم با شعور و ناموس داریه .. از سر عموم متوجه شذم که مرد هرزه میره اکه واسش فرشته هم باشی اون دنبال تنوع طلبی خودشه 

ممنونم بله

خوشبخت بشی گلم 

بدون شک لیاقتت رو نداشته 

همسر حال حاضرت بهت میاد پایدار باشید❤😘

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2740
همش میگفتم اون خوشگله شاید... انقدر اعتماد به نفسمو گرفته بودن. 

اعتماد به نفستو خودت واسه خودت ببر بالا

نذار بقیه دخیل باشن توش

مردم ما ب کسی ک راست راه میره هم میخندن و مسخرش میکنن

ممنونم خدا جون...
مادر بزرگمینا ترک انکارا بودن. ترکیه. پدرم تهران دنیا اومده عزیزم. 

اهان دقیقا مادربزرگ منم اهل نخجوان بودن 😊😊😊

مگه به خوشگلیه اخه . کسی که اهل رفتن باشه میره . بخدا من یه عمو دارم اینقدر خوشگل و خوشتیپ و هرچی بک ...

بله دقیقا همینه اخه به اینم خیانت میکرد باز

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
اهان دقیقا مادربزرگ منم اهل نخجوان بودن 😊😊😊

ای جان. چهره های خاصی دارن درسته؟ 

عزیزم شوهر قبلیت معتاد بود؟ 

بله. اکثر اونایی که اختلال دوقطبی دارن اعتیادم دارن

2706