2733
2739
عنوان

همسایه روب رویمون ی اقاس ک با ی خانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2247 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرت و پرته مرد طبق شرع و عرف میتونه بی نهایت صیغه کنه، اتفاقا چوب تو آستین فضولش میکنن

دختر باکره رو نمیشه صیغه کرد جانم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
چرت و پرته مرد طبق شرع و عرف میتونه بی نهایت صیغه کنه، اتفاقا چوب تو آستین فضولش میکنن

من اومدم اسنجا بیان کردم کاری هم دستم برنمیاد جزاینکه خونمون رو بفروشم شاید شما واست مهم نباشه تدی محل زندگیت چکارامیکنن وفاحشه خونه باشه واست مهم نباشه واسهن من مهمه چون همسرم اینجا تردد میکنه بالاخره دختره هرزه زیاده هرچند شوهرمن هم خوب باشه

امار نمیخاد خوب من زیاد تردد میکنم شما واحد روب روییتون ک نیم سانت فاصلته رو نمیبینی 

من تازه بعد از سه سال متوجه شدم که همسایه ما دو تا بچه نداره بچه‌ای که باهاش زندگی می‌کنه بچه برادرشه که فوت شده آورده نگه می‌داره یعنی در این حد چون همیشه دیده بودم که مثلاً میاد یه وقتی میره دیده بودم دو تا پسر بچه باهاشه هیچ وقت نرفته بودم بپرسم تاتو در بیارم اصلاً بفهمم که این بچه مال خودشه یا مال برادرشه چون انقدر خودم کار دارم که دنبال همسایه‌ها نباشم می‌خوام تو زندگی اونا تجسس کنم

2740
من تازه بعد از سه سال متوجه شدم که همسایه ما دو تا بچه نداره بچه‌ای که باهاش زندگی می‌کنه بچه برادرش ...

منم تجسس نکردام ب منم مربوط نیست ولی اینکه اینجا زنای خراب رفتو امد میکنن واسم مهمه

خداروشکر ک تو یه منطقه یه با فرهنگیم وای خیلی فاجعه است از اینایی ک از لای در میپان ادمو یا مث همسای ...

دقیقا 

فکر کن اگه یه همسایه داشته باشه هی بخواد سرک بکشه تو زندگیت یعنی به معنای واقعی فاجعه است

خداروشکر ک تو یه منطقه یه با فرهنگیم وای خیلی فاجعه است از اینایی ک از لای در میپان ادمو یا مث همسای ...

ما یه همسایه فوضول داشتیم تو ساختمونون پیرزن بود همه رفت و امد ها رو چک میکرد به صاحبخونه همه زنگ میزد. همه مون باهم هماهنگ شدیم از ساختمون بیرونش کردیم پارسال. من زنگ میزدم سوپری برام جنس بیاره تو پله ها به شوهرم گفته بود مرد میاد تو خونتون 

منم تجسس نکردام ب منم مربوط نیست ولی اینکه اینجا زنای خراب رفتو امد میکنن واسم مهمه

میشه آدم تجسس نکنه و متوجه شه؟ نمی‌دونم شاید هم بشه من تجربه ندارم 

در هر صورت بهترین کار بنظرم جابجا شدنت هست چون نگران همسرت هستی زندگی برات تلخ میشه

ما یه همسایه فوضول داشتیم تو ساختمونون پیرزن بود همه رفت و امد ها رو چک میکرد به صاحبخونه همه زنگ می ...

کار که ندارن بیکارن دیگه همش از اون چشمیه در همسایه‌ها رو مواظبن دیگه سرگرمیه واسشون

2706