2733
2734
عنوان

همسایه روب رویمون ی اقاس ک با ی خانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2261 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بعد سه سال هنو دقیقا نمیدونم کی کیه

من شوهرم به شدت از اینکه تو کار همسایه‌ها و اینا دخالت بکنی سرک بکشی و اینا بدش میاد همیشه زنی که آمار همه همسایه‌ها رو داره می‌دونه کی چه ساعتی میره باید طلاقش بدی بیرونش بکنی اون زن به درد زندگی نمی‌خوره چون بیشتر از اینکه سرش توی زندگی خودت باشه تو زندگی مردمه

2731
امار نمیخاد خوب من زیاد تردد میکنم شما واحد روب روییتون ک نیم سانت فاصلته رو نمیبینی 

عاقبت خوبی نخواهد داشت این فضولیت، اگه زن بود هر روز یه مرد میومد بت حق میدادم ولی مرده شاید زن دومشه، شاید صیغشه

کوتاه بیااااایییدددددد شاید صیغشه😂😂😂

بازم بررسی می کنند اطلاع میدن بهش...

یه مرد ثروت مند رو گرفته بود مهریه ۱۴ تا میکرد و صیغه میکرد اونم دختر باکره بعد ولشون میکرد شنیدم پیگیری کردند و پدرش رو درآوردند

❤❤❤
بازم بررسی می کنند اطلاع میدن بهش... یه مرد ثروت مند رو گرفته بود مهریه ۱۴ تا میکرد و صیغه میکرد او ...

چرت و پرته

مرد طبق شرع و عرف میتونه بی نهایت صیغه کنه، اتفاقا چوب تو آستین فضولش میکنن

من شوهرم به شدت از اینکه تو کار همسایه‌ها و اینا دخالت بکنی سرک بکشی و اینا بدش میاد همیشه زنی که آم ...

خداروشکر ک تو یه منطقه یه با فرهنگیم وای خیلی فاجعه است از اینایی ک از لای در میپان ادمو یا مث همسایه استارتر 

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
عاقبت خوبی نخواهد داشت این فضولیت، اگه زن بود هر روز یه مرد میومد بت حق میدادم ولی مرده شاید زن دومش ...

گفتم هر هفته یک زن من خوشم نمیاد شاید یکیشون دزد باشه شاید بعدا باعث دردسر واسه من بشه همسر منم اینجا تردد میکنه

2706