2733
2734
عنوان

همسایه روب رویمون ی اقاس ک با ی خانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2257 بازدید | 86 پست
من تازه بعد از سه سال متوجه شدم که همسایه ما دو تا بچه نداره بچه‌ای که باهاش زندگی می‌کنه بچه برادرش ...

این موضوع شما با چیزی که استارتر میگه زمین تا آسمون فرق داره،تعداد بچه های همسایه ربطی به مت نداره ولی خداییش منم باشه هر هفته همسایه یه دخترو بیاره نگران میشم،مطمعنا اون دخترا آدم حسابی نیستن و ممکنه هزار تا اتفاق بیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا دوستان ، بچه ها یه سوال؟ حالا کاری به کار اسی ندارمدکه انقد درگیر همسایشه درسته باید سرمون به زندگی خودمون باشه ولی اینجوری که همه حمله کردید به اسی یعنی هیچچچچچچ کدوم از شماها درمورد همسایه هیچچچ وقت کنجکاو نشدید ؟! خداییی اگه اینجوری که اینجا دارید میتوپید به اسی وامسال اسی که نشون از این میده که خداروشکر ما هم داریم مثل اروپا یاد میگیریم تو زندگی خودمون باشیم تا دیگران 😃😃😃این خیلی عالی خانمها خیلی عالی ولی اگه درحد شعار دادن الکی نباشه 😁😁😁😁😁حالا یکم درون خودتونو بنگرید ببینید اگه شما هم جای اسی بودید سکوت میکردید ؟!😉😉😉😉

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2731
منم تجسس نکردام ب منم مربوط نیست ولی اینکه اینجا زنای خراب رفتو امد میکنن واسم مهمه

ی تاپیک زدی که از شوهرت در مورد طلاق دوستش پرسیدی شوهرت گفته دخالت نکن به ما این چیزا مربوط نیست 

حقیقتاً خیلی سرت تو زندگی بقیه است این اصلاً خوب نیست

امان از دست آدمای بی فرهنگ. به شما چه ربطی داره عزیز من. چهاردیواری اختیاری

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
حالا بچه ها اینقدر طرف مرد گرفتین یک لحظه خودتون جای این خانوم بزارین چون تو محل شما نیس همچی حرفی م ...

ن به ما چه واقعاً آدم تا وقت خودش سالم بره آسته بره آسته بیاد هیچ کسی جرات نمی‌کنه هیچ چیزی بهش بگه هیچ پیشنهاد بیخودی بهش بده دیوانه‌ای مگه بلند شیم بریم تو زندگی مردم سرک بکشیم آمار در بیاریم بخوایم از یه جایی بیرونشون کنیم

ما یه همسایه فوضول داشتیم تو ساختمونون پیرزن بود همه رفت و امد ها رو چک میکرد به صاحبخونه همه زنگ می ...

دقیقااااا منم خونه مجردی داشتم تو یه برج، سالها قبل همین اتفاق برام افتاد، همسایه روبرویی پیک اسنپ فود رو بش تهمت زد که اومده دره واحد من، من طبقه چهاردهم بودم میگفت باید میرفتی پایین صد کیلو وسیله رو از پارکینگ تحویل بگیری، ازش شکایت کردم توی شورای برج محکوم شد و در حضور اغلب ساکنین عذرخواهی کرد