2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد این زوج

| مشاهده متن کامل بحث + 3769 بازدید | 338 پست
چه خوب شکر خدا ؛خانوادش خوبن؟

اره عزیزم مخصوصا پدرش. کاری بامن ندارن. احترام میزارن

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو هزار بار شکر برامنو دعا کن منو بچه هام رنگ آرامش و آسایش ببینیم

ایشالله زندگیت هرروز قشنگ تر بشه اگه لایق باشم حتما دعا میکنم. 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2731
عكسشونم نديدم فقط پياما رو خوندم كنجكاو شدم متولد ٧٥ بعدشم خدا ميدونه از چند سالگي رابطه داشته خدا ...

عزیزم فامیلن باهم دختره بهم گفت از 14 سالگی باهم بودیم. از همون بچگی شروع کردن

اسي من فقط دوس دارم بدونم اون دختره كه با شوهر سابقت داره زندگي ميكنه بي كس و كاره كه ميتونه پيش يه ...

تک فرزندم هست... دختره خیلی دوسش داره اینم نمیخواد ازدواج کنه پسره دیگه. دختره هم همه جوره تن به ذلت میده

عزیزم فامیلن باهم دختره بهم گفت از 14 سالگی باهم بودیم. از همون بچگی شروع کردن

يا خدا

خدا رو شكر ازين مرد طلاق گرفتي خداروشكر شكر كه زندگي جديدي شروع كردي خداروشكر كه داري مزه خوشبخت رو ميچشي

بزار اونا توي لجن زارشون زندگي كنن

توف به شرف پدر و مادري كه دختر اينجوري تربيت كردن 

از چهارده سالگي وااااي خداااي من

2740
يا خدا خدا رو شكر ازين مرد طلاق گرفتي خداروشكر شكر كه زندگي جديدي شروع كردي خداروشكر كه داري مزه خو ...

عزیزمی... دعاکنید برام