2733
2734
عنوان

🤪شوهرم ماموریه تنهام.ترکیدم دستشویییییی داااارم😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناقلا چه فکرییییی😂😂😂

شوهرم یادم داد میدونست عرضه دسشویی رفتن هم ندارم ترسو هستم 😄😄

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2728
اسی به فکرپوشک باش شبایی که شوهرت نیس به کارت میادتایه ملتواینجازابه راه نکنی واسه دشویی رفتنشونم تا ...

کسیو قضاوت نکن😂 خواهر بهتر از بهار بود که دروغ میگفت😂😂

پوشکم فکر خوبیه ولی حس بدی بهت دست میده فکرشو بکن😢😂

حالا اینو بگو ریدی یا نه🤔

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
کسیو قضاوت نکن😂 خواهر بهتر از بهار بود که دروغ میگفت😂😂 پوشکم فکر خوبیه ولی حس بدی بهت دست میده ف ...

بریزتوشلوارت بعدعکسم بده تاباورکنیم😂😂😂😂

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍
2740

😄😄🤪

خونه ما خیلی بزرگه و اتاق خواب هم طبقه بالا هست یعنی کلا ساختار خونه یه جوریه اگه توی خونه با بلندگو هم کمک بخوام هیچ کس نمیشنوه ولی اصلا نمیترسم

از این صداهایی هم که میگی توی خونه همه هست

من هروقت شب تنهام راحت میخوابم اصلا یه جوری میخوابم که هرگز وقتی کسی هست اینجوری راحت نمیخوابم به اینجوری خیلیم خوبه 😂😂😂

پیشنهاد دیگه ایگه اینکه امشب رو دوام بیار صبح برو ۱ همستر یا یه خرگوش بگیر اونوقت دیگه نمیترسی فقط حواست باشه اگه توی دستت بود و ترسیدی لهش نکنی 😂😂😂

2706