2733
2734
عنوان

عامو بیا برو دست خدای مهربون😒😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 97 پست
کبری ی کامنت رو ریپ زده بود ب ترکی ی چیزی گفته بود میتونی ترجمه کنی؟

منم میتونم ترجمش کنم جدی میگم کپی کن بگو بهم ❤💫

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کسی ترکی بلده؟

من😐

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
2731
بچه ها کسی ترکی بلده؟

منننن

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه هااااااا کبری کامنتمو ریپ زده یچی میگهههه سایتم خرابه نمیشه عکس گذاشت چطوری ترجمش کنممم؟؟

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
2740
جدی میگی😂

اره جواب كامنت يكي از نينيسايتيا رو داده بود. نميدونم چرا همه ريختن تو پيج اون بنده خدا از همه جا بيخير

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
سن یات.  یوخون گلیر؟

ارههه  حس ششم داری نکنه

😩😩😩😩😩

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2706