2737
2734

چه خبره امشب؟  

کی به کیه   چی به چیه؟ 

چی میگید     

کی اسکلتون کرده امشب 😂😂😂😂

البته ببخشیدا   من تازه اومدم اصلا خبر ندارم

فقط اگ اشتب نکنم از دست یکی شاکی هستین

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاپیک۱۸سال عاشقی

ای جااان

دروغ بود

اصلا نخوندم من😁😁

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

برو دست خدای مهربون به چه معناست اینو تو نوشته ها چند تا کاربر دیگم دیدم

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
سن یات.  یوخون گلیر؟

فش میدی😳😳

یکی خواهر شوهرش رو میکشه 

یکی پسر خالش با مهراوه شریفی نیا نامزد میکنه

یکی پریود نمیشه 

یکی حامله میشه 

یکی مادرشوهرش کتکش میزنه 

یکی شوهرش سیم داغ میکنه تو استغفرالله 😐😐

بسه دیگه عه 😐😑😑😑

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

یه چیزی بگم من اصلا تو تاپیکای پر بازدید به هیچ وجه نمیرم مگه اینکه از اول تو اون تاپیک بودم و بعد پر بازدید شده همیشه بهم ثابت شده بیخود ترین تاپیکا همین پربازدیدان 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706