2737
2739
عنوان

عامو بیا برو دست خدای مهربون😒😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 97 پست
نه خیر ببینی ممنونم😅

آفرین تو نی نی سایتی واقعی نیستی اگر بودی میگفتی گذاشتی تگم کن   

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من. خواهران من. چقدرررر ساده اید.‌قربون دلای پاکتون😍 سر صبح ک دیدم حرف از کاربری ب نام گل بهاره و ۱۸ سال عاشقی، تو یه تاپیکی گفتم بابا واسه این مسایل گریه نکنید. اغلب پربازدیدا ک مشکل دارن، یه طرف. بعدشم اصلا مگه قضیه چیه؟ شوهر یکی مرده. تا حالا ندبدین شوهر یکی بمیره؟ خوب همه عاشقن. همه بعد مرگ عزیز میشن. حالا ایشون دست ب قلمه و قلم روانی داره. رمان نویس خوبیه. وگرنه داغدیده تو سایت کم نیست.

این ب کنار

والان چقدر باز ساده اید. قضیه رو تو تاپیکا خوندم. احتمال زیاد ماجرا عمدی و برای جلب فالور هست. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2731
تیکه کلام شوهرمه تو این 10 سال عاشقی که داشتیم همیشه میگه  حالا اگر خواستید داستان ده سال عاشقی ...

احتمالا حال نداشتین هیچ کاری نکردین.فک کنم دو نفر باشین که فقط کنار هم تو خونه.چون حال نداشتین احتمالا عکسم ندارین

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
بچه ها من ی چیز بگم داستانش را نصف نیمه خوندم ولی همون اول گفتم دروغه  اخه ۱۸ سال پیش دخترا تا ...

منم وقتی دیدم خاطرات ۵ سالگیش ریز یادشه با خودم گفتم دروغه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
احتمالا حال نداشتین هیچ کاری نکردین.فک کنم دو نفر باشین که فقط کنار هم تو خونه.چون حال نداشتین احتما ...

یاد گیگیلی تو کلاه قرمزی افتادم هیچوقت حال نداشت 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738