2737
2739
عنوان

تخم شپش وچجوري درمان كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3140 بازدید | 56 پست

یه خانومی دکتر طب سنتی بود کاربریش و یادم نیست گفت واجبی یا همون پودر موبرو حدودا دودقیقه بزلرین بمونه بعد بشورین گفت تو دوقیقه شپشا میمیرن‌تخماشم از بین‌میره ولی سست نمیشه.

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سوال شپش از کجا گرفتین؟

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2740
به ريشه چسبيدن

رشک منظورته موهای دختر منم دوروزه دیدم میخاره نگاه کردم دیدم رشکه سفید چسبیده به مو دیروز کوتاه کردم موهاش شامپو پرمترین زدم  دارم تمیز میکنم کل خونه بالشت پتو اسپره درمین زدم  یکی دوتا زنده بود رو سرش 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706