2737
2739
عنوان

تخم شپش وچجوري درمان كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3138 بازدید | 56 پست
امتحان كردم كم ميشن وبعدچندروزدوباره تخماميان

وای دختر واسه منم اینجوری شده بود سرم سم پودری ریختم اخر. 😐😐😐😐

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همين مشكل رشك ودارم واينكه سرم ميخاره

تخم هاش چه شکلیه   من میترسم خودم بگیرم کی برای من تمیز میکنه  رشک ها رو هر روز تمیز میکنم الان فک کنم پاک شده باشه  فردا دوباره نگاه میکنم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2731
چي ريختي متوجه نشدم

سم سوسک از این پودریا خطرناکه ولی کلافم کرده بود

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2738
حالاخودم هيچي ولي برابچه هاكه نميتونم بزنم

اره نمیشه راست میگی

دوماهه درگيرم ديگه كم آوردم

شونه استیل رشک از سر درمیاره  یا باید با دست بکشی دربیاد

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

عزیزم برو عطاری هارو بگرد بگو قطره ایورپیل میخوام داروی ضد شپش هستش و با یکبار استفاده کلا تخم شپش و خود شپش پوک میشن و نابود میشن دستورشو خود فروشنده بهت میگه نگفت بیا من بهت میگم طولانیه... بعدشم با اتو مو مسافرتی کل موهاتون رو اتو بکش البته با همون قطره از بین میرنا نابود میشن اینکار برای مطمئن شدن هستش بعدش دیگه نه تخمی هست نه شپشی نه خارشی یادت باشه در قطره طوسی باشه قرمزش تقلبیه من دخترمو باهمون درمان کردم 35 تا 50 تومن قیمتش هست الکی پولتو به سس و سرکه. فلان نده صبح برو همینو بخر اگه مشکلت حل شد دعام کن خدا یه نظری بهم بکنه دلم خیلی شکستس😔 برای امشب کل موهاتون رو وازلین بزن با شونه مخصوص شپش شونه کن خیییلی هاشون لیز میخورن و از بین میرن بالش ها رختخوابارو یا اسپری ضد شپش بزن از داروخونه بگیر عااالیه یا ببر پشت بومی جایی برس و کش سر اینارو بجوشون یا اسپری کن مخصوصا یقه لباس ها و بالش ها... 

ببخشید طولانی شد من سر دخترم خیییییلی عذاب کشیدم فقط هرشب اون فروشنده رو دعا میکنم که اون دارو رو معرفی کرد 

2706