2733
2734
عنوان

تخم شپش وچجوري درمان كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3140 بازدید | 56 پست
وای بو گند واجبی وچطور ببرن،😂

همون و بگو😂😂😂بوش خیلی افتضاست😖😖

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چندباراستفاده كنم؟بعدش شامپوبزنم؟

عزیز قطره رو با روغن مایع یا روغن سیاه دونه یا هرروغن دیگه ترکیب کنید به کل سر و مو بزنید دو ساعت یا سه ساعت بمونه  بعدش با شونه شپش که یکی در میون نخ ازش رد کردید و گل مو رو شونه کنید بعدش حمام کنید و سرتون رو خشک کنید و اتو مو از ریشه مو بکشید مشکل حل میشه در کنارش هم همه چی رو یا جلو آفتاب بزارید یا بجوشونید

اره نمیشه راست میگی

سلام،مادرای عزیز یه محلول گیاهی هست ک خیلی خوبه از صدتا دارو شیمیایی بهتره بخدا عالیه،هیچ خطری نداره،خانم های باردار و شیرده میتونن باخیال راحت استفاده کنند،بایک بار استفاده سرکامل پاک میشه اگ هر روشی رو امتحان کردی و خسته شدی این محلولم امتحان کن ضرر نمیکنی شما که هر راهی رو امتحان کردین این راهم امتحان کنید و قول میدم این کار پایانی بر زندگی شپش باشه، توصیه میکنم اگ شپش گرفتین حتما حتما حتما حتمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ازین محلول گیاهی استفاده کنید،هیچ ضرری نداره موهاتونم براق میکنه و تقویت،خودتون استفاده کنید متوجه میشید.لطفا عاجزانه خواهش مندم هرکس ازین محلول استفاده کرد و نتیجش دید طبق گفته من که حتما۱۰۰%جواب میبینه،جواب ک دید برام دعا کنه مریض دارم ب دعا شما نیاز منده🙏🙏🙏.

این شمارشون هست ۰۹۰۲۷۹۹۰۹۵۸

اینم لینک واتس اپشون👇👇👇

https://wa.me/c/989027990958