2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آره دقیقا

من همچین حالتی داشتم جاریام خواهرم دوستامم مثل من بودن الان توهم همینجوری😍😍😍خداروشکر نی نی داری... اگه بی بی داری همین الان برو بزن ببین چی میشه. 

چندماه اقدامی 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

به جواب سوالات آخرین تاپیکم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5272869/چیکار-کنم-اصلا-عرضه-ی-ورزش-و-کار-بدنی-ندارم-همش-تو-تیم-گند-میزنم?postId=161025602

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
انشاالله مرسی ازدلداریت عزیزم 

فدات عزیزم  فردا برات صدتا ذکر نذر میفرستم فقط جواب و گرفتی بهم خبر بده ⁦♥️⁩

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2740
فدات عزیزم  فردا برات صدتا ذکر نذر میفرستم فقط جواب و گرفتی بهم خبر بده ⁦♥️⁩

وااای مرسی خانمی انشاالله هرچی میخوای خدابهت بده امیدوارم همیشه توزندگیت موفق باشی نازنینمواقعا ازته دلم برات دعامیکنم همیشه شاد باشی چشم حتماحتماخبرسوبهتون میدم

عقدم تو کوچه شوهرم روم دست بلند کرد ک بزنه نزد ولی  انقد حالم بد شد ک بزور راه میرفتم دست و پام بی حس شد چند دقیقه بعدم غش کردم افتادم از ترس داشت میمرد آشغال بیشعور 😞😔 اصلا باورم نشد سگ ترین تاریخ زندگیم 

وااای مرسی خانمی انشاالله هرچی میخوای خدابهت بده امیدوارم همیشه توزندگیت موفق باشی نازنینمواقعا ازته ...

ممنون از دعای قشنگت مهربون هم چنین عزیزدلم،چشمت  بی اشک الهی مگر از شوق⁦♥️⁩ 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2706