2733
2734

آقا من خیلی دوست دارم برم بسکتبال یا والیبال

هم برای روحیم هم هیکلم و قدم

ولی اصصصلا عرضه ندارم. تو بازیای مدرسه و ورزشای فامیلیم هیچوقت عرضه نداشتم. یا بخاطر کند بودن توپو از دست میدادم.تنبلم.کندم. هوش بدنی ندارم.

راهکاری دارین؟ برم ورزشو شروع کنم توش بهتر میشم؟

اینم بگم من مطلقا هیچ ورزش نمیکنم ۲ سال پیش یوگا رفتم و یکمی هم دوره ی شکم پهلو 

تو خونه هم بیکارم فقط ظرف میشورم و دور پذیرایی بی هدف پیاده روی میکنم

قد ۱۶۱ وزن ۹۱

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
از ورزش های فردی شروع کنین

یعنی چیکار کنم؟ باشگاه برم آمادگی جسمانی خوبه؟

البته ۶ سال پیش تو ۱۳ سالگی رفتم خیلی سختم بود

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
وای منم اصلا هوش بدنی ندارم هوش ذهنیم بالاست ولی بدنی صفرررر از بچگی متنفر بودم از این بازی ها

دقیقاااا من سالها از هر چی مربی ورزشه متنفر بودم

الان ولی بنظرم ورزش باحاله

اول از همه سعی کن وزنتو کم کنی، تا هم سبک تر بشی هم فعالیت بدنی برات راحت تر بشه

باور کن اون وقتا که خیلی لاغرتر بودم هم همینجوری بودم

تو خووونمه

یعنی چیکار کنم؟ باشگاه برم آمادگی جسمانی خوبه؟ البته ۶ سال پیش تو ۱۳ سالگی رفتم خیلی سختم بود

کلا به جز بحث هوش بدنی ورزش و تکون خوردن از بی تحرکی سخت تره اگر ورزش دفاعی دوست دارین میتونین از ورزش تکواندو شروع کنین

من خودم کیک بوکسینگ و تکواندو رو خیلی ساله کار میکنم و مشکلی ندارم باهاش

با اینکه خب روز های اول خیلی سختم بود 

❌رفت!!؟؟؟؟  ❌ به دررک ❌    خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه❌
از ورزش های انفرادی شروع کن، تمرکزتو هم ببر بالا َ با تمرین همه چی درست میشه 

انفراذی مثل چی عزیزم؟

کلا به جز بحث هوش بدنی ورزش و تکون خوردن از بی تحرکی سخت تره اگر ورزش دفاعی دوست دارین میتونین از ور ...

من کلاس اول که بودم تکواندو رفتم 

یه ترم رفتم اصلا خوشم نیومد

من شنا رو دوست دارم که تا ۲ سال آینده بخاطر کرونا نمیشه رفت استخر

ولی از ورزشای دیگه، نمیدونم کدومو دوست دارم

چون همه‌ی ورزشا دیدن فیلمشون جالبه

مثلا همین بوکس چون مدلای ویکتوریا سکرت انجام میدن خوشم میاد

ولی معلوم نیست مناسبم باشه

اصلا راستش رزمی با روحیم سازگار نیست

مثلا با توپ پنجه بالای سر تمرین کن، و با توپ ضربه بزن به دیوار با پنجه یا ساعد، یوگا هم که گفتی خوبه ...

مرسی عزیزم

من کلاس اول که بودم تکواندو رفتم  یه ترم رفتم اصلا خوشم نیومد من شنا رو دوست دارم که تا ۲ سال ...

ورزش های تی آر ایکس یا فیتنس رفتین تاحالا؟

هم سنگین نیست و سادست هم با روحیات خانم ها هم سازگاره

❌رفت!!؟؟؟؟  ❌ به دررک ❌    خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه❌
2706