2737
2734
ممنون از دعای قشنگت مهربون هم چنین عزیزدلم،چشمت  بی اشک الهی مگر از شوق⁦♥️⁩

فداتشم مرسی 🌺🌺🌺آخه دودفعه خودم باتسبیح بعدیه دفعه هم باقرآن یه خانم استخاره کرد استخارمم این بودکه اگه جوااب مثبت میشه انجام بدم اگه نمیشه نمیرم چون میدونم واقعاازغصه میمیرم هرسه تاشجواب اومدبرم

اینکه چه دنیای مزخرفی داریم چرا انقد بی عدالتی!!!!! چرا انقدر تفاوت!!! چرا یکی انقد مظلوم و بی دست و پا یکی اینقد ظالم!!! چرا یکی خیلی فقیر یکی خیلی ثروتمند!!! یکی خیلی مهربون یکی خیلی بدجنس!! اینقد تهمت دروغ نفرت حسادت بدبینی واقعا امشب میخوام بالا بیارم به این دنیا از فکر اینا خواب به چشمم نمیاد خسته ام خییییلی زیاد دلم برای شوهرم با آرزوهای محالش میسوزه دلم برای برادرم مادرم خواهرام میسوزه😞😞😞 اصلا کسی میدونه چرا خدا ما آدما رو از اول توی آخرت با همه چیز یکسان نذاشت؟!!!! اون که خودش از اول همه بنده هاشو میشناسه دیگه این دنیای لعنتیو امتحانش چی بود چرا اصن همه آدما رو خوب و مهربون نیافریده مگه قادر مطلق نیست

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصری داداش کوچیکم خبر بارداری خانمشو داد اینقد خوشحال شدم اشکم بند نمیومد،،،الانم عکس کفش نی نی ک خا ...

برا شما خز نیس چون تا حالا انجامش ندادی

کاری ک خوشحالت میکنه رو انجام بده💞

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2728
اینکه چه دنیای مزخرفی داریم چرا انقد بی عدالتی!!!!! چرا انقدر تفاوت!!! چرا یکی انقد مظلوم و بی دست و ...

اگ. اونطوری ک شما میگین میخاس بشه که دیگ دادن اختیار به ادما بی معنا میشد، همچی میشد جبرگرایی و فقط اراده و اختیار خدا

بعدم اینک همینجوری ینفرو بدون هیچ چیزی بگع تو بیا جهنم، چون من میدونم اگ میرفتی تو دنیا، قاتل و... میشدی، که نمیشه یه خدای حکیم! 

البته ک میدونم الان دل تون از شرایط سخت زندگی گرفته و پره، ان شاالله خدا دل تونو شاد کنه 😘

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

به این فکر میکنم صب پا میشم باوجود دوتا بچه کوچیک به خونه زندگیم میرسم به شوهرم خوردو خوراکش اصلا استراحت ندارم ۷شب میره سرکار من تازه جارو بر میدارم جارو کشی دسمال کشی روزا بخاطر آقا انجام نمیدم تا ساعت ۱۱کارمیکنم بچه هارو میخابونم متظر آقا میمونم تا ۳شب کارش تموم شه بیاد آخرش میهد لم میده رو  مبل همه وجودم خسته است پر درد دلشکسته خستگی ای خدا ای خدا 

اگ. اونطوری ک شما میگین میخاس بشه که دیگ دادن اختیار به ادما بی معنا میشد، همچی میشد جبرگرایی و فقط ...

آره دوست عزیزم حسابی دلم گرفته، ن امشب کلا چندوقتی هست دنیا برام بی معنی شده با اینهمه تبعیض که میبینمو و دعاهایی که به ثمر نمیرسه. ن من واقعا برام سواله که چرا خدا از اول ذات همه آدما رو خوب و مهربون نیافرید که اینقدر عذاب نکشن بعد همه از اول تو بهشت باشن درسته میشد جبر ولی جبری که همه میخوان و برای همه خوب بود. خدا نکنه با این سوال مرتکب گناه بشم ولی خیلی دنبال جوابشم

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
2738

منم تو فکرم که چرا خدا بهم نی نی نمیده  خسته شدم دیگه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

هییی روزگار تف بر غیرتت 

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

دلم میخواد قدرت  خدارو  اونجوری که تو قرآن اومده ببینم 

آخه از هر کی پرسیدم تو نی نی سایت که حاجت محال گرفتید یا نه هیچ کس واقعا حاجت محال نشدنی نداشته ولی من خیلی درمونده و نا توانم به معنای واقعی کلمه فلک زده شدم  به قدرت بی انتهای  خدا نیاز دارم

چون دیگه دنیا رسیده برام به آخرش

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد