2752
2734
هنو منتظرواکسنی ملت دارن کنار ساحل برنزه میکنن فقط منو تو نشستیم من از بی پولی توام منتظر واکسن😃😄 ...

چه کنم از جونه خودم بچم میترسم خواااهررر😂😂😂

هنوز جووونم😂😂

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منفی بودنش😔😔

ازکجا می‌دونی که با چنان لبخندی از پله ها بیای پایین که همه باذوقت نا خودآگاه لبخند رو لبشون بیاد 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
ان شاء الله مثبته هرچی بود تگ کن من ومیخوام بدونم.❤️

فردا میخواستم به همسرم بگم بره جوابوبگیره ولی حالامیخوام خودم برم تادیگه امیدنداشته باشم تا شکستن خودموببینم 😔😔😔حسم بهم میگه نی نی درکارنیس

2731
ازکجا می‌دونی که با چنان لبخندی از پله ها بیای پایین که همه باذوقت نا خودآگاه لبخند رو لبشون بیاد&nb ...

خداازدهنت بشنوه  این ماه دوفاستون خوردم الان هشت روزه ازپریودیم میگذره احساس پریودی دارم کمردرددارم براهمون میگم منفیه

فردا میخواستم به همسرم بگم بره جوابوبگیره ولی حالامیخوام خودم برم تادیگه امیدنداشته باشم تا شکستن خو ...

خودت میری با لبخند ذوق میری خبرو به شوهرت میدی توکل به خداکنن مطمین باشه حاجتت رو میگیری.. صلوات فرستاذم واسه ارامش❤️

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
خداازدهنت بشنوه  این ماه دوفاستون خوردم الان هشت روزه ازپریودیم میگذره احساس پریودی دارم کمردرد ...

عزیزدلم منم برا جفت بارداریام احساس پریودی داشتم تا دوماهگی بچه هام میدونم مثبته ،زیردل درد میگیره کمردرد ،سینه سفت میشه درد میگیره اینا علایم بارداری عزیزم

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
خداازدهنت بشنوه  این ماه دوفاستون خوردم الان هشت روزه ازپریودیم میگذره احساس پریودی دارم کمردرد ...

واای این وبهم بگو همین الان جواب بده

احساس میکنی میخوای پری بشه فکرمیکنی امده اما خبری نیست؟؟ همچین احساسی داری؟؟ 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2706