2733
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50047 بازدید | 523 پست
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

خب تو هم از ادم پرحرف خوشت نمیاد.

منم از خیلی چیزا خوشم نمیاد .

سلیقه اس و باید احترام گذاشت نباید به زور تو رو تغییر بدن.بگو منم از ادم پرحرف وراج بدم میاد

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کپ تو بخدا ارومترین وساکترین شخص در جمع ها هیچوقت هیچ حرفی برا گفتن ندارم اتفاقا شوهرم هم همین حرفو میزنه اما پیله نمیکنه میگه وابسته ب منی یکم سعی کن اجتماعی تر باشی از این سکوت بیا بیرون میترسم روزی خدایی ناکرده نباشم نتونی از پس خودت بر بیای کلا حرف بدی هم نمیزنن ها ب شدت حرفاشو قبول دارم اما واقعا من نمیتونم هیچوقت ادم پرحرفی شم کسی هم نمیتونه عوضم کنه چون خودم بارها خواستم نشده

حالا ببینیم با این حرفاتون میتونین یه دعوای شیک و مجلسی ختم به طلاق بین استارتر و شوهرش بندازین....

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2728

من خودم بشدت پر حرفم گاهی حتی به طرف میگم بذار تعریفم تموم بشه بعد تو تعریفتو بکن گاهی شوهرم میگه بسه با ایما و اشاره خودش کم حرفه در عوض من بشدت پر حرفم چی بگم رو خودت کار کن سعی کن توام تعریفی کنی گل بگی گل بخندی نمیشه که همیشه  سوت و کور و ساکت 

منم مثل شمام ساکتو کم حرف پدرشوهر خاله زنکم اینجور میگف شوهرم کف بابا این همه جا همینه اخلاقشه ساکته اوایلم شوهرم میگف لبخند بزن حرف بزن بابقیه ولی ساکتم دیگه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

از چند نفری ک باهاشون راحتتری و دوستشون داری شروع کن

کم کم با بقیه هم خوب میشی

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔

نمیخواد خیلی حرف بزنی 

الکی به حرف دوتاشون گوش کن وسطش هی بگو اوا... آره... راست میگی...😁😁🤭🤭🤭🤭اینجوری دیگه نه کارست دارن نه سکوتت میزنه تو چشم

هم به دل شوهرت راه رفتی هم دل خودت

میشه چوب دو سر طلا

زرنگ باش

با یکم سیاست حل میشه

مسیله ای نیست که بخوای سرش بری تو فکر..

چهار تا آره و اینا راه حلشه

از طرف یه آدم بسیار پرحرف🤣🤣🤣

2738

میگه وقتی فامیلا رو میبینی  زبون بریز شلوغ باش گرم بگیر با همه

مثلا عزیزم و گلم و جونم و... بگو 

تو جمع حرف بزن و خونگرم باش

.

من کلا به آدمی معمولی عزیزم نمیگم خودم کلا آدمی نیستم محبت کنم ولی به کسی که دوسش ندارم اگه بگم انگار به احساسم خیانت کردم 

ولی خیلی ها عزیزم و ... جزئی از احوالپرسی‌شونه  بهمین دلیل فکر میکنن کسی بگه دوست دارم یعنی همون احوالپرسی  خودشون

میگن با این داره از ته قلب میگه نه برا احوالپرسی

منم همین طورم اصلا از اینکه مدت طولانی تو جمع باشم خوشم نمیاد چون حرف ندارم و حوصله م سر میره ولی تلاشی نمی کنم خودم تغییر بدم من این طوریم دیگه اتفاقا راحتم از شر حرف و نقل مردم کم حرف می زنم کسی هم کاری به کارم نداره حالا میخواد بقیه خوششون بیاد می خواد خوششون نیاد مهم اینه من راحت باشم

خب چی شد بعدش؟  شما ساکت بودی یا شوهرت؟

عزیزم یه عمره نمیتونم به دیگران بگم عزیزم فدات بشم قربونت برم.دست خودم نیست اینجور تربیت شدم.سر همین زبون نداشتنم زیاد محبوب کسی نیستم چون فکر میکنن خوشم نمیاد ازشون.ولی کسایی که باهام رفت و امد کنن میفهمن من خوبم فقط زبون ریختن این مدلی ندارم

2706